Nyní ke koupi vašeho oblíbeného tuhého vosku SOFT99 Fusso Coat 12 Months Wax dostanete od nás jako dárek zdarma SOFT99 Luxury Gloss – prémiový rychlovosk s luxusním leskem ❗

SOFT99 Fusso Coat 12 Months Wax

Představujeme podle nás nejlepší vosk ze země vycházejícího slunce a právě teď je na jeho aplikaci správný čas. Zaručujeme perfektní lesk, maximální ochranu laku a unikátní trvanlivost po dobu až 12 měsíců.

Unikátní odolnost a trvanlivost

Nadchne nejen unikátně dlouhou životností, která dosahuje 12 měsíců, ale i mimořádnou odolností. Fusso Coat 12 Months Wax přečká desítky mytí silným autošamponem a odolá dokonce i naftě a alkoholům.

Maximální ochrana laku

Silný, tvrdývelmi hladký film vosku chrání lak před atmosférickými a chemickými vlivy a díky snížení tření redukuje riziko poškrábání laku. Fusso Coat 12 Months Wax výtečně odpuzuje voduzabraňuje ulpívání nečistot.

Perfektní lesk

Mimořádně silná vrstva, kterou vosk tvoří, se projevuje velmi výrazným leskem. Verze pro tmavé laky má unikátní schopnost vyplňovat a zakrývat jemné škrábance a propůjčuje tak laku mimořádnou sytost barev. Verze pro světlé laky čistí lak a zvyšuje jas a optickou čistotu světlých odstínů.

 

Vosk SOFT99 Fusso Coat 12 Months Wax s dárkem objednávejte zde.

 

Akce platí do vyprodání SOFT99 Luxury Gloss.