Předejte zkušenosti ostatním a získejte věrnostní body.

Systém našeho e-shopu zákazníkům umožňuje kromě hodnocení formou hvězdiček také vkládat textové recenze zakoupeného zboží a přímo na stránce každého produktu tak uveřejňovat zkušenosti skutečných uživatelů.

Chceme, aby recenze zkvalitňovaly obsah našeho eshopu a pomáhaly v rozhodování dalším zákazníkům. Dovolujeme si tedy pro recenze stanovit následující pravidla:

  1. Ohodnotit zboží nebo napsat recenzi může pouze registrovaný zákazník, který dané zboží zakoupil na tomto e-shopu.

  2. Recenze zboží můžete napsat nejdříve 3 dny po vyřízení Vaší objednávky, abychom měli jistotu, že jste měli možnost se se zakoupeným zbožím fyzicky seznámit.

  3. Každá recenze podléhá schválení naším administrátorem. Předem se omlouváme, ale zjevně nekvalitní či neobjektivní recenze nebude schválena.

  4. Pokud se budeme domnívat, že recenze vychází z nesprávného použití či nepochopení účelu výrobku, nebudeme recenzi uveřejňovat, ale dovolíme si Vás kontaktovat a nabídnout technickou podporu. Je pro nás důležité, abyste s naším zbožím byli spokojeni!

  5. Jako odměnu za Váš čas od nás získáte za každou recenzi 10 věrnostních bodů.

  6. Pro připsání 10 věrnostních bodů si stanovujeme podmínku, aby Vaše recenze měla být věcná, měla informační hodnotu a nebyla příliš stručná. Recenze by měla být alespoň jedna souvislá věta, ve které popíšete, co konkrétně se Vám na zakoupených výrobcích líbilo a proč byste je doporučili dalším zákazníkům. Příliš stručné či jednoslovné recenze typu "Super", "Funguje to", apod. bohužel nesplňují naše nároky na kvalitní recenzi. Zboží ve výprodeji je z odměn vyjmuto.

  7. Naopak mimořádně kvalitní a přínosné recenze rádi odměníme extra porcí věrnostních bodů!

Pro hodnocení zakoupeného výrobku nebo napsání recenze se prosím přihlašte do svého Zákaznického účtu