23 bodů do věrnostního systému

DetailingPro Velmi kvalitní sušící utěrka střední třídy s lemováním a delší a kratší stranou. Ideální pro mytí bez oplachu i klasickým šamponem. více >>
Výrobce: DetailingPro. Kód produktu: DP_MF501

589 Kč S DPH

ks

Kvalitní sušící utěrka střední gramáže

Vlastnosti, které hledáte

Tato sušící utěrka o rozměrech 60 x 90 cm je v gramáži 500 GSM, což stačí k tomu, aby dokázala vysušit najednou celý vůz, ale zároveň nebyla příliš těžká a neohrabaná, jako mnohem dražší utěrky s extrémní gramáží. I s přeloženou na čtvrtiny se s ní dobře pracuje.

Utěrka je pletená do smyčky (není zastřižená), proto nelíná a nepouští vlákna. Utěrka má na každé straně rozdílnou délku vlasu - delší strana dobře saje na hrubo, kratší strana pak dolešťuje beze šmouh. Je lemovaná jemnou stuhou, proto je maximálně šetrná k laku a neškrábe.

Vysoká kvalita

Utěrka je měkká a jemná, ale velmi pevná a hned na první dojem působí kvalitně. Netvrdne a neztrácí vlastnosti ani po opakovaném vyprání. Má dlouhou životnost a vydrží sloužit několik let.

Díky schopnosti dolešťovat beze zbytku je ideální pro mytí bez oplachu, ale perfektně poslouží i pro sušení vozu po mytí běžným způsobem.

Rozměry
60 x 90 cm
Gramáž
500 gsm

Neškrabe lak, vysoká absorbce

Čekal jsem jiný materiál. Když je úplně suchá tak jí to chvilku trvá než začne fungovat.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!