Novinka

Buff and Shine Špičkový mikrovláknový leštící kotouč speciálně navržený pro všechny excentrické leštičky (orbitální i s nuceným oběhem). Velmi jemné mikrovlákno se standardně dlouhým vlasem ho předurčuje pro leštění měkkých laků a finální leštění do maximálního možného lesku. Velmi odolný, s dlouhou životností. více >>
Výrobce: Buff and Shine

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Mikrovláknový leštící kotouč pro excentrické leštičky.

Představujeme Uro-Fiber Finisher, nový model mikrovláknového leštícího kotouče od Buff and Shine. Stejně jako u starších modelů se můžete spolehnout, že pořizujete produkt špičkové kvality. Uro-Fiber Finisher se svými vylepšenými vlastnostmi stává jedním z nejlepších mikrovláknových kotoučů na trhu.

Leštící kotouče Uro-Tec Finisher jsou určeny pro všechny typy excentrických leštiček - orbitální, orbitální s velkým kmitem i pro rotoexcentrické leštičky, jako je Flex XC 3401 VRG. Nedoporučujeme je pro rotační leštičky.

Maximální využití potenciálu excentrických leštiček

Použití mikrovlákna pro konstrukci leštících kotoučů je moderní řešení, které umožňuje naplno využít potenciál excentrických leštiček, kterým je schopnost korekce a finálního lesku v jednom kroku. Mikrovlákno, jako leštící médium, poskytuje korekční účinek (podobně jako ovčí vlna), zároveň ale umožňuje dosažení finálního lesku bez hologramů (jako měkká pěna).

Speciálně určený pro leštění měkkých laků a maximální lesk

Uro-Fiber Finisher byl vyvinut jako logický doplněk všestrannějšího kotouče Uro-Fiber pro leštění měkkých, choulostivých a problematických laků. Anebo pro ty, kteří jednoduše chtějí z laku vymáčknout maximum.

Tento kotouč je kompletně vyroben z nejjemnějšího mikrovlákna černé barvy se standardně dlouhým vlasem.

I zde je použita nižší a tužší tlumící vrstva pro vyšší tlak, která přináší lepší účinnost a delší životnost na orbitálních leštičkách.

Maximální kvalita

Leštící kotouče Uro-Fiber Finisher značky Buff and Shine jsou vyráběny v USA z prvotřídních materiálů a mají mimořádně odolné lepidlo. Především ta zajišťuje dlouhou životnost při použití orbitální leštičky a odolá i opakovanému praní v pračce.

Typ leštičky
Orbitální, Rotoexcentrická
Kontaktujte nás!