Carlack Neabrazivní čistící vosk pro systematickou péči o lak. Odstraňuje oxidaci a akumulované nečistoty. Regeneruje povrch, dlouhodobě konzervuje. více >>
Výrobce: Carlack

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Komplexní péče o lak v jednom kroku.

Tento multifunkční tekutý vosk je výsledkem více než půl století trvajícího nepřetržitého vývoje a obsahuje nejmodernější čistící a ochranné složky, které činí péči o lak Vašeho vozu tak jednoduchou, jak je to jen možné.

Hloubkové čištění laku

Neabrazivní čistící složky přípravku šetrně, přitom však velmi účinně odstraňují usazeniny, mezi které patří asfalt, zbytky hmyzu, skvrny po tvrdé vodě, stopy po oleji a naftě, brzdový prach a vzdušná koroze. Carlack Complete Je nepřekonatelný v odstraňování oxidace laku - i zcela vybledlý a zvětralý lak znovu září.

Ochrana laku

Obsažený polymerový vosk na polyethylen-akrylové bázi je zcela unikátní receptury. Penetrujeregeneruje a uzavírá vyčištěný lak. Poskytuje vysokou úroveň ochrany laku před škodlivými vlivy prostředí, jako jsou kyselé deště, UV záření a kyseliny z ptačího trusu či smůly stromů.

Krása a lesk

Jemné škrábance jsou méně patrné, lak získá původní sytost a ostrý zrcadlový lesk bez pracného leštění. Povrch laku bude hladký, vysoce vodoodpudivý, méně náchylný ke špinění a bude se snadněji čistitPravidelné používání zaručuje perfektní stav a vzhled laku po celou životnost vozu.

Snadné použití

Vše probíhá v jednom kroku, šetrně, bez abrazivních částic a rizika poškození laku. Přípravek se vyznačuje bezproblémovým použitím - snadno se nanáší a neméně snadno se rozlešťuje, nezanáší plastové díly, nevadí mu zbytková voda po mytí vozu. Carlack Complete je výrobek na vodní bázi, je netoxický a bez obsahu rozpouštědel.

Široké uplatnění v péči o rozličné povrchy

Carlack Complete je je jeden z nejvšestrannějších přípravků pro péči o lak a nachází proto široké uplatnění:

  • Je to výtečný podklad pod vosky. Dokonale vyčistí povrch, zlepšuje vazbu vosku a prodlužuje jeho životnost. Ideální pro karnaubské i syntetické vosky.
  • Je ideální na čištění pochromovaných emblémů, ze kterých odstraňuje usazeniny a oxidaci bez rizika poškození.
  • Je to perfektní prostředek na hloubkové čištění a konzervaci celopolepů.
  • Je vhodný pro péči o motocykly, lodě, obytné přívěsy.
  • Je vhodný na čištění a konzervaci dalších nesavých a neporézních materiálů - kovů, hladkých plastů, skla i keramiky a najde proto skvělé ulpatnění v domácnosti.

Historie firmy Carlack a přípravku Carlack Complete

Carlack Complete je stežejní produkt značky Carlack - původně rodinné firmy, sídlící v německé Kostnici, která tento výrobek konstantně vyvíjela a zdokonalovala od roku 1958. Přes absenci nákladného marketinku si značka získala široký okruh věrných zákazníků a její originální výrobek Carlack Complete je prodáván na celém světě pod různými obchodními názvy v Evropě, Severní Americe i Japonsku. Mnoho desetiletí byl prodáván pod názvem "carlack 68".

DetailingPro se stává hrdým partnerem značky Carlack krátce po té, co firmu přebírá švýcarský vlastník a výroba se přesouvá do Švýcarska. Německá tradice tak získává pokračovatele, který otevírá novou etapu značky, lpí na pověstné švýcarské kvalitě a preciznní výrobě, nesnese ústupky v kvalitě používaných surovin a s novým elánem se vrhá do dalšího zdokonalování produktu. Nová verze přináší ještě snazší použití, vyšší lesk, delší životnost a novou parfemaci z laboratoří Zino Davidoff...

Věříme, že si Carlack Complete získá srdce našich zákazníků, tak jak si získal ta naše...


Návod k použití

Doporučený postup

  1. Ošetřovaný povrch důkladně omyjte a nahrubo osušte. Zbytková voda přípravku nevadí.
  2. Vhodným aplikátorem či mikrovláknovou utěrkou (doporučujeme) naneste přípravek v tenké vrstvě na ošetřovaný povrch a intenzivními pohyby povrch důkladně vyčistěte.
  3. Vrstvu vosku nechte zcela zaschnout (min. 30 minut). Vyvarujte se však práci na přímem slunci.
  4. Následně vosk rozleštěte kvalitní mikrovláknovou utěrkou do vysokého lesku. Pro nejlepší výsledky musí být vosk před rozlešťováním dokonale proschlý.

Spokojen. Jednoduchá aplikace,bezproblémové rozleštění

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

- výborný na běžné doleštění i odtraňování nečistot
- příjmená vůně
- snadná aplikace

- větší spotřeba

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!