CARPRO CQUARTZ Finest Reserve - prémiová keramická nano ochrana laku

0 bodů do věrnostního systému

CARPRO

Pokud hledáte NEJÚČINNĚJŠÍ OCHRANU LAKU, tak jste ji právě našli. Nedostižně účinná keramická ochrana laku Finest Reserve, výrazně převyšuje výsledky ostatních keramických ochran. Je tak určena pouze pro nejnáročnější zákazníky.
více

Doprava a platba

CARPRO

Pokud hledáte NEJÚČINNĚJŠÍ OCHRANU LAKU, tak jste ji právě našli. Nedostižně účinná keramická ochrana laku Finest Reserve, výrazně převyšuje výsledky ostatních keramických ochran. Je tak určena pouze pro nejnáročnější zákazníky.
více

Doprava a platba

Nejlepší ochrana laku s garancí profesionálů

CARPRO CQUARTZ Finest Reserve je prémiová keramická ochrana laku, vyhrazená pro odbornou aplikaci u certifikovaných partnerů značky CARPRO. Certifikovaný partner CARPRO je pečlivě vybraný profesionál, garantující vysokou odbornost a řemeslnou kvalitu, nezbytnou pro správnou aplikaci povlaku CQUARTZ Finest Reserve, jeho funkčnosti a dlouhou životnost.

S rozhodnutím ochránit lak Vašeho vozu keramickým povlakem CQUARTZ Finest Reserve tak získáváte nejlepší dostupnou technologii ochrany laku se zárukou perfektně odvedené práce.

Výjimečné vlastnosti CQUARTZ Finest Reserve

CQUARTZ Finest Reserve je nejmodernější nanopovlak určený k ochraně laku Vašeho vozu, který ztělesňuje více než desetiletí nepřetržitých inovací značky CARPRO, průkopníka na poli keramické ochrany laku a high-tech autokosmetiky.

Finest Reserve, který stojí na pomyslném vrcholu řady CQUARTZ, využívá nových poznatků na poli nanotechnologií. Jedná se o hybridní materiál s komplexní 3D strukturou, který kombinuje vlastnosti keramického materiálu s vysokou stabilitou organického nano epoxidu. Výsledkem je velmi sofistikovaná ochrana laku s výjimečnými vlastnostmi.

CQUARTZ Finest Reserve vytváří na laku mimořádně silný, trvanlivý a odolný povlak, který poskytuje nadstandardní ochranu proti povětrnostním vlivům, agresivním látkám včetně kyselin, hmyzu, ptačímu trusu nebo soli.

Aplikací ochrany CQUARTZ Finest Reserve bude lak zakonzervován na mnoho let, bude se méně špinit a pravidelná údržba vozu bude následně mnohem snazší a zábavnější.

Lak ošetřený CQUARTZ Finest Reserve získá vysoce brilantní lesk a viditelně sytější barvu. Tyto vlastnosti si uchová po celou dobu životnosti ochranného povlaku, tedy minimálně 3 roky.

Služba Finest Reserve

  • Zákazníkovi je CQUARTZ Finest reserve dodán výhradně v rámci kompletního balíčku služeb jen od vybraných profesionálů. Je tak zaručena opravdu kvalitní aplikace ochrany laku.
  • Vše potřebné zajistí profesionální partner CARPRO: důkladné umytí vozu, jeho dekontaminace (tzn. odstranění asfaltu, minerálních usazenin a vzdušné koroze), kontrola stavu laku, strojní leštění, odmaštění laku a nanesení CQUARTZ Finest Reserve minimálně ve dvou vrstvách.
  • Profesionální partner CARPRO vás následně poučí o správné údržbě ošetřeného vozu a nabídne pravidelné služby, aby vaše radost z krásného vozu vydržela co nejdéle.
  • Vaše rozhodnutí pro CQUARTZ Finest Reserve je rozhodnutím dopřát svému vozu opravdu mimořádnou ochranu laku.

Tento produkt aplikují pouze certifikovaní partneři

Najděte si aplikační centrum ve vašem okolí:

Jste profesionálním detailerem a chcete se stát partnerem CARPRO?

Kontaktujte nás na e-mail: obchod@detailingpro.cz nebo skrze tento formulář.