CARPRO CQUARTZ Professional - profesionální keramická nano ochrana laku

0 bodů do věrnostního systému

CARPRO

Extra třída v keramické ochraně laku, vyvinutá firmou CARPRO pro náročné zákazníky. Vzhled vlastnosti a životnost převyšují parametry keramických ochran dostupných ve volném prodeji. Lesk je plastičtější a zářivější. více

Doprava a platba

CARPRO

Extra třída v keramické ochraně laku, vyvinutá firmou CARPRO pro náročné zákazníky. Vzhled vlastnosti a životnost převyšují parametry keramických ochran dostupných ve volném prodeji. Lesk je plastičtější a zářivější. více

Doprava a platba

CARPRO CQUARTZ Professional

Profesionální ochrana laku

CQUARTZ Professional je exkluzivní keramická ochrana laku, dostupná výhradně u profesionálních partnerů značky CARPRO. Profesionální partner CARPRO disponuje potřebnými znalostmi a vybavením, nutným pro odbornou přípravu laku a správnou aplikaci povlaku CQUARTZ Professional. Pouze odborná aplikace může zaručit správnou funkčnost a životnost ochrany laku.

Vzhled, vlastnosti a životnost převyšují parametry keramických ochran dostupných ve volném prodeji. Lesk je plastičtější a zářivější. Povrch lépe odpuzuje vodu a nečistoty. A to vše bez velkých nároků na údržbu. Životnost je garantovaná minimálně 2 roky.

S rozhodnutím ochránit lak Vašeho vozu povlakem CQUARTZ Professional tak získáváte exkluzivní technologii ochrany laku se zárukou odborně odvedené práce.

Vlastnosti CQUARTZ Professional

CQUARTZ Professional je extra třída v keramické ochraně laku, vyvinutá firmou CARPRO pro profesionály, kteří poskytují detailingové služby náročné klientele. Značka CARPRO, světový lídr v oblasti keramické ochrany laku a high-tech autokosmetiky, využila při jeho vývoji unikátní technologii.

Výsledkem je flexibilní materiál s 3D strukturou a vysokou hustotou, který poskytuje mimořádnou míru ochrany laku proti povětrnostním vlivům a agresivním látkám včetně kyselin, hmyzu, ptačího trusu a soli.

Aplikací ochrany CQUARTZ Professional bude krása a lesk laku zakonzervována. Lak se bude méně špinit a bude perfektně odpuzovat vodu. Udržet vůz stále krásný bude stát mnohem méně úsilí.

Na počítadle tachometru budou přibývat kilometry, měsíce v kalendáři se budou překlápět, ale ochrana laku, lesk a vodoodpudivost CQUARTZ Professional bude trvat, a to po dobu minimálně 2 let.

Služba CQUARTZ Professional

  • Zákazníkovi je CQUARTZ Professional dodán výhradně v rámci kompletního balíčku služeb jen od vybraných profesionálů. Je tak zaručena opravdu odborná aplikace ochrany laku.
  • Vše potřebné provede profesionální partner CARPRO: důkladné umytí vozu, jeho dekontaminace (tzn. odstranění asfaltu, minerálních usazenin a vzdušné koroze), kontrola stavu laku, strojní leštění, odmaštění laku a nanesení CQUARTZ Professional minimálně ve dvou vrstvách.
  • Profesionální partner CARPRO vás následně poučí o správné údržbě ošetřeného vozu a nabídne pravidelné služby, aby vaše radost z krásného vozu vydržela co nejdéle.
  • Vaše rozhodnutí pro CQUARTZ Professional je rozhodnutím dopřát svému vozu opravdu mimořádnou ochranu laku.

Tento produkt aplikují pouze certifikovaní partneři

Najděte si aplikační centrum ve vašem okolí:

Jste profesionálním detailerem a chcete se stát partnerem CARPRO?

Kontaktujte nás na e-mail: obchod@detailingpro.cz nebo skrze tento formulář.