Novinka

35 bodů do věrnostního systému

CarPro Sušící utěrka nejvyšší třídy s velkou gramáží a vysokou savostí. Rychle suší jedním tahem, je extra měkká, maximálně šetrná k laku a velmi trvanlivá. více >>
Výrobce: CarPro. Kód produktu: CP_4FBL

899 Kč S DPH

ks

Sušící utěrka nejvyšší třídy.

Fat Boa od firmy CarPro je špičková sušící utěrka pro nejnáročnější uživatele. Tato velká, hustá a měkoučká utěrka Vás přesvědčí svojí funkčností, kvalitou materiálu, i zpracováním.

Skvělá sušící schopnost

Fat Boa se svými rozměry 70 x 80 cm a suchou hmotností přes 600 gramů řadí mezi naprostou špičku mezi sušícími utěrkami.

Velké gramáže je dosaženo vysokou hustotou a délkou jednotlivých vláken. Utěrka je stříhaná, což znamená, že vlákna netvoří smyčky, ale jsou na konci volná. Milióny vláken se proto chovají jako knoty, utěrka suší pouhým přiložením a vodu z povrchu doslova vysaje.

Velká gramáž znamená ohromnou absorpční kapacitu a utěrka tak neztrácí dech ani při sušení větších vozů.

Šetrnost k laku

Dlouhá, hustě pletená a stříhaná vlákna minimalizují tlak a tření a snižují riziko poškrábání laku. To samé platí i pro lemování, pro které je použito rovněž mikrovlákno.

Jako všechny utěrky značky CarPro, ani Fat Boa nemá otravnou etiketu (cedulku).

Dlouhá životnost

Vysoká kvalita materiálu a bohatá dimenzovanost se pozitivně projevuje v opravdu dlouhé životnosti - CarPro Fat Boa Vám bude sloužit po mnoho let.

Rozměry
70 x 80 cm
Gramáž
800 gsm
Druh mikrovlákna
Stříhaná smyčka
Kontaktujte nás!