Finish Kare 108 AS Top Kote – všestranné ošetření gumy, vnějších i vnitřních plastů

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Finish Kare

Univerzální antistatický přípravek na regeneraci a ošetření pneumatik, gumových a plastových dílů, palubní desky i kůže. Nelepí, odpuzuje vodu a nečistoty. více

Doprava a platba

0 Kč s DPH

Není skladem Sledovat dostupnost
Finish Kare

Univerzální antistatický přípravek na regeneraci a ošetření pneumatik, gumových a plastových dílů, palubní desky i kůže. Nelepí, odpuzuje vodu a nečistoty. více

Doprava a platba

Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)

Varianta neexistuje

Snadno použitelný, trvanlivý a univerzální

Pokud hledáte maximálně univerzální přípravek pro ošetření pneumatik a všech plastových a gumových dílů uvnitř i vně vozu, máme pro vás horký tip - Finish Kare #108 AS Top Kote.

Pneumatiky a plasty

Máte-li rádi sytý, ale přirozený lesk pneumatik, budete spokojeni. Pneumatiky ošetřené přípravkem Finish Kare #108 AS vypadají jako nové a při pravidelném používání jako nové zůstanou.

Top Kote Tire Dressing značky Finish Kare je produkt na bázi polymerů a na rozdíl od různých silikonových gelů neobsahuje agresivní rozpouštědla způsobující předčasné praskání pneumatik. Uzavírá povrch pneumatiky a chrání ji před působením vzdušného ozonu a UV záření.

Díky velmi řídké konzistenci se přípravek snadno roztírá a rychle zasychá. Povrch pneumatiky je po ošetření suchý a nelepkavý a dobře odpuzuje vodu a nečistoty. Antistatická složka snižuje ulpívání prachu.

Finish Kare #108 AS je vhodný i na ošetření lišt, mřížek a dalších plastových dílů. V případě přetažení se snadno stírá z laku. Za deště nestéká a netvoří skvrny.

Motorový prostor

Díky snadné aplikaci, nemastnému povrchu a odolnosti je Finish Kare #108 AS perfektní na ošetření hadic, kabelů, krytů a dalších plastových dílů v motorovém prostoru.

Interiér

Přípravek je vynikající i na ošetření palubní desky, výplní dveří, těsnění a všech dalších plastových dílů v interiéru vozu. Velmi rychle se nanáší a tvoří antistatický ochranný film, který nelepí a odpuzuje prach. UV inhibitory zabraňují stárnutí, blednutí a praskání. Ošetřené povrchy získají sytý, ale přirozený vzhled.

Vřele doporučujeme především (ale nejen) na starší vozy s tvrdými plasty, kde naplno vyniknou regenerační schopnosti přípravku.

Finish Kare #108 AS - Top Kote Tire Dressing je vhodný i na ošetření kůže. Chrání ji před UV zářením a vysycháním a nezanechává mastný film.


Návod k použití

Pneumatiky, plastové lišty, mřížky, motorový prostor

  1. Pro maximální vzhled a trvanlivost aplikujte na čistý s suchý povrch. K vyčištění doporučujeme použít Tuf Shine Tire Cleaner.
  2. Přípravek nastříkejte na vhodnou houbičku nebo aplikátor a rozetřete jej v tenké souvislé vrstvě.
  3. Nechte zaschnout.
  4. Pro vyšší lesk a delší životnost naneste druhou vrstvu.

Interiér - palubní deska, výplně dveří, kožené čalounění atd.

  1. Ošetřované plochy nejprve dobře vyčistěte vhodným čističem.
  2. Přípravek nastříkejte na mikrovláknový aplikátor a dobře rozetřete.
  3. Povrch přetřete suchou utěrkou z mikrovlákna.