Finish Kare 215 – jemně abrazivní oživovač laku s kvalitním voskem

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Finish Kare

Vynikající přípravek pro oživení laku, který hloubkově čistí lak, odstraňuje oxidaci a jemné škrábance a obnovuje původní sytost barev. Zanechává brilantní lesk a ochrannou vrstvu syntetického vosku. více

Doprava a platba

0 Kč s DPH

Není skladem Sledovat dostupnost
Finish Kare

Vynikající přípravek pro oživení laku, který hloubkově čistí lak, odstraňuje oxidaci a jemné škrábance a obnovuje původní sytost barev. Zanechává brilantní lesk a ochrannou vrstvu syntetického vosku. více

Doprava a platba

Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)

Varianta neexistuje

Efektivní pasta pro rychlé oživení a ochranu laku v jednom kroku.

Tato mírně abrazivní leštící pasta / čistič laku velmi rychle odstraňuje oxidaci a jemné škrábance, akumulované nečistoty, zbytky asfaltu a vzdušnou korozi, skvrny od tvrdé vody, stopy po hmyzu atd. Zároveň lak chrání špičkovým polymerovým voskem s brilantním leskem, typickým pro značku Finish Kare.

Finish Kare 215 - One Step Cleaner & Sealant je ideální tam, kde je potřeba maximálně rychlý a efektivní výsledek - autobazary, předprodejní servis, zakázky s omezeným rozpočtěm.

Finish Kare 215 - One Step Cleaner & Sealant je ale vynikající i pro laky v téměř perfektním stavu, kde je strojní leštění (korekce vad laku) zbytečné, ale pouhé voskování nedostatečné. Přípravek šetrně zbaví lak nečistot, starých vosků a drobných vad a vytvoří kvalitní základ pro aplikaci přírodních i syntetických vosků. Je vynikající pro přípravu laku před aplikací vosku Big White - Hi-Temp Paste Wax.

Jemná abraziva pracují velmi rychle a bezpečně a v závislosti na tvrdosti laku odstraňují více či méně škrábanců. Díky symbióze abraziv a obsažených chemických čističů však pasta vždy odstraní mikroskopické škrábance, oxidaci laku a film akumulovaných nečistot - tedy vady, které se nejvíce podílí na zašlém vzhledu laku. Výsledkem je, že se lak rozsvítí, vrátí se mu původní barva a lesk, získá hladkost a celkově působí zdravým dojmem. Tento efekt výrazně podporuje obsažený poylmerový vosk, který zároveň chrání lak před opětovnou degradací, perfektně odpuzuje vodu, zamezuje ulpívání nečistot a usnadňuje údržbu.

Stejně jako u ostatních produktů Finish Kare zraje nanesená vrstva několik hodin a postupně se zvyšuje lesk a hladkost povrchu.

Finish Kare 215 - One Step Cleaner & Sealant je možné aplikovat ručně, nejlepších výsledků však dosáhnete při použití s excentrickou  či rotační leštičkou.