Finish Kare 425 – syntetický quick detailer pro extra hladký povrch


Finish Kare

Syntetický detailingový sprej s originální polymerovou recepturou Finish Kare a unikátním antistatickým účinkem. více

Doprava a platba

0 Kč s DPH

Není skladem Sledovat dostupnost
Finish Kare

Syntetický detailingový sprej s originální polymerovou recepturou Finish Kare a unikátním antistatickým účinkem. více

Doprava a platba

Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)

Varianta neexistuje

Jeden z nejlepších detailingových sprejů na trhu.

Extra Slick Final Body Shine je detailingový sprej se 100% DNA značky Finish Kare: bezkonkurenčně hladký povrch, prvotřídní lesk, skvělé čistící schopnosti a vynikající odpuzování vody. Přičtěte unikátní antistatické účinky a máte výrobek, který jen těžko hledá konkurenci.

Čištění

Stejně jako ostatní výrobky z kategori deteilingových sprejů poslouží Finish Kare 425 jako všestranný pomocník pro dočišťování, odstraňování otisků prstů, prachu či skvrn od zaschlé vody. Syntetické polymery, na kterých je tento přípravek založen, zajišťují skvělé lubrikační schopnosti a ochránu laku před poškrábáním.

Lesk a ochrana povrchů

Extra Slick Final Body Shine nezapře svůj původ a stejně jako ostatní výrobky značky Finish Kare (např. vosk Big White Hi Temp Paste Wax) zanechává výrazný sklovitý lesk s iluzí mokrého povrchu a mimořádně hladký povrch. Navíc díky zrání syntetických polymerů se lesk po aplikaci postupem času zvyšuje. Přidané antikorozní složky a účinné inhibitory UV záření chrání lak před degradací. Ošetřený povrch skvěle odpuzuje vodu. Finish Kare 425 oživuje a podporuje všechny syntetické i přírodní vosky. Dokonale pak funguje jako systémový detailer k voskům značky Finish Kare.

Antistatické složení

Unikátní patentované antistatické složky podporují účinek hladkého povrchu a snižují ulpívání prachu. Ošetřený vůz tak zůstává déle čistý.

Finish Kare 425 je vynikající pro údržbu vozů v autosalonech a na výstavách. Najde skvělé uplatnění i v domácnosti a kancelářích pro péči o nábytek, domácí spotřebiče, elektroniku, obrazovky a výpočetní techniku.

Po umytí vozu výrazně zjednodušuje a zlepšuje sušení a díky lubrikačním schopnostem chrání lak před poškrábáním během sušení - stačí nastříkat na mokrý povrch a vůz usušit běžným způsobem.

Je vynikající na lak, sklo, chrom, plasty, karbon i plexisklo.

Perfektní jako systémový detailer pro vosk Finish Kare Big White - Hi-Temp Paste Wax!