DetailingPro Mycí vědro profesionální kvality nejen pro mytí bez oplachu. Součástí je mřížka Grit Guard a vodotěsné víko Gamma Seal. více >>
Výrobce: DetailingPro

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Mycí vědro špičkové kvality

Toto mycí vědro je chytrý pomocník pro mytí vozu či motocyklu nejen přípravky Optimum No Rinse (pro mytí bez oplachu) a nabízí vše, co můžete od špičkového vědra očekávat. Vrcholná kvalita všech součástí je zárukou, že vaše vědro bude vám (a možná i vašim potomkům) sloužit po mnoho let.

Silnostěnné vědro o objemu 13 l

Toto vědro o objemu 3,5 galonů (odpovídá 13 litrům) má dostatečný objem pro každou techniku mytí. Je vyrobeno v USA předním výrobcem, firmou Letica, z vysoce odolného materiálu o prémiové síle 90 μm. Vědro je velmi tuhé a drží tvar. Ocelové pozinkované madlo je silně naddimenzované.

Ochranná mřížka Grit Guard

Geniální pomůcka, která slouží k oddělení hrubých nečistot u dna vědra od zbytku mycí lázně, slouží k čištění (otírání) mycí houby či rukavice a zabraňuje znovu nabrání usazených hrubých nečistot. Křížová příčka ve spodu slouží jako podstavec mřížky a zároveň zabraňuje rozvíření usezenin.

Grit Guard je velmi robustní a mimořádně tuhý jednodílný odlitek ze speciálního termoplastu. Rozměry přesně odpovídají průměru vědra, do kterého Grit Guard krásně zapadne, neprohýbá se a nepohybuje se.

Dva kruhové otvory ve středu slouží k pohodlnému vložení a vyjmutí mřížky z vědra. Umožní vám také mřížku použít k účinnému promíchání mycího roztoku.

Originál od firmy Grit Guard. Vyrobeno v USA. 

Šroubovací víko Gamma Seal

Velmi robustní víko je opatřeno závitem a těsněním a slouží ke 100% vodotěsnému uzavření vědra. Umožní vám tak vzít si vodu na mytí nebo rovnu hotový roztok přípravku Optimum No Rinse kamkoliv s sebou či bezpečně uchovat nespotřebovaný roztok na příště.

Vnější prstenec se závitem je pevně nalisovaný na vědro a je jeho integrální součástí. Komplet vědra s víkem je tak robustní, že bez problémů unese 90 kg a poslouží i jako stolička.

Originál od firmy Gamma2. Vyrobeno v USA.

Objem
13 l

vynikající vědro které unese i "velkého" chlapa,těsnění vám zaručí že se přepravované "medium"nevyleje do kufru,mřízka a opravdu robustní konstrukce,k ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Opravdu super těsnící vědro, pokud není někde možnost teplé vody, tak si ji doveze člověk s sebou a ví, že se mu nic v kufru nevyleje. Těsnost je vhod ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

skvělé na převoz mycích prostředků sebou na myčku

možná jen mohl být o pár litrů vetší ale zas se vejde i do malého hatchbacku

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!