51 bodů do věrnostního systému

Optimum Účinný autošampon, který prodlužuje životnost vosků a zvyšuje lesk povrchu. Vysoce pěnivý a koncentrovaný. více >>
Výrobce: Optimum. Kód produktu: OPT_OCWC_128

1 290 Kč S DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Tento autošampon byl navržen tak, aby odstranil i nejsilnější špínu a přesto byl zcela šetrný ke stávající voskové vrstvě. Vysoce pěnivý šampon uvolňujě i silné vrstvy nečistot a po oplachu zanechává hladký a lesklý povrch beze šmouh. Je velmi koncentrovaný, ředí se až 1:250.

Na trhu běžně dostupné autošampony a chemikálie používané v auto myčkách jsou agresivní a odstraňují vosk, čímž nechávají lak vozu vystavený povětrnostním vlivům a škodlivému UV záření. Pravidelné používání šamponu Optimum Car Wash však prodlužuje životnost vosku Optimum Car Wax i vosků jiných výrobců.

Díky vysoké pěnivosti a účinnosti je velmi vhodný i jako aktiví a přitom šetrná pěna pro předmytí přisáváním do tlakových čističů a pro použití v pěnovacích nástavcích. Velmi příjemná sladká parfemace.

Klíčové benefity:

  • Velká mycí síla.
  • Šetrnost k voskům.
  • Po oplachu zanechává lesklý povrch beze šmouh.
  • Vysoká koncentrace a nízká spotřeba. Ekonomicky výhodný.

Návod k použití

Nikdy nemyjte na přímém slunci, hrozí předčasné zasychání autošamponu. Ped mytím zbavte vůz hrubých nečistot předmytím tlakovou vodou, nebo produkt použijte do pěnovače. K mytí používejte kvalitní houbu, nebo ještě lépe mycí rukavici z mikrovlákna či ovčího rouna.

Produkt nařeďte do kbelíku v poměru 1:250 až 1:125 (cca 40 až 80 ml na 10 l vody). Používejte druhý kbelík s čistou vodou pro máchání mycí houby či rukavce. Myjte od shora dolů a pravidelně oplachujte hadicí. Nakonec celý vůz znovu opláchněte. Poté na ještě mokrý vůz nastříkejte Optimum Instant Detailer nebo naředěný Optimum No Rinse - Mytí a lesk bez oplachu. Oba produkty lubrikují povrch a změkčují vodu. Tím snížíte riziko poškrábání během sušení a zajistíte vysoký lesk beze šmouh. Poté vůz osuště mikrovláknovou sušící utěrkou.

jde zpěnit, dobré mycí schopnosti, malá spotřeba

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!