Optimum Vosk v rozprašovači s naprosto jednoduchou aplikací a dlouhou životností. Stačí nastříkat a setřít. Nezanechává šmouhy, nešpiní plasty. Vhodný na lak, sklo, kola, ozdobné lišty. více >>
Výrobce: Optimum

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Zanechává špičkový lesk, hladký povrch a maximální UV ochranu při pohádkově snadné aplikaci. Navoskování celého vozu je vyřešeno do 10 minut.

Obsahuje kombinaci prvotřídního karnauba vosku, syntetických polymerů z vlastního vývoje, flour polymerů a UV inhibitorů, která chrání lak vozu před povětrnostními vlivy a slunečními paprsky po dobu až 5 měsíců.

Velmi snadná a rychlá aplikace - stačí nastříkat a okamžitě rozetřít do sucha. Žádné čekání na zavadnutí a následné rozlešťování, žádné bílé zbytky ve spárách a v hranách, žádné šmouhy. Nulové problémy se znečištěním plastových a gumových dílů - vosk Optimum Car Wax naopak chrání i tyto díly. Použitelný na 100% plochy exteriéru vozidla - lak, sklo, lišty, kola.

Chrání před vyblednutím a oxidací laku. Aplikovatelný na suchý i ještě mokrý povrch. Minimální spotřeba. Zcela bez abrazivních částic - nezpůsobuje poškození laku. Produkt na vodní bázi bez dráždivých a těkavých látek. Příjemná parfemace.

Zaručujeme maximální spokojenost! Vyzkoušejte a dejte sbohem starým pastovým voskům - náročné aplikaci, složitému rozlešťování a zaneseným plastovým lištám. S voskem Optimum Car Wax vás začne voskování zase bavit!

Klíčové benefity:

  • Dlouhá životnost.
  • Velmi rychlá aplikace - celé auto navoskováno do 15 minut.
  • Naprosto bezproblémová aplikace - kompatibilní se 100% povrchu vozu, nezanechává bílé skvrny.
  • Nízká spotřeba.
  • 100% bezpečnost pro lak i uživatele - bez abrasivních složek, nepoškozuje lak. Okamžitá aplikace navíc eliminuje usedání prachu mezi voskováním a rozlešťováním a následné poškození laku. Netoxický.

Návod k použití

Aplikujte po umytí na suchý či ještě mokrý vůz. Na každý díl nastříkejte malé množství vosku, rozetřete a okamžitě vytřete do sucha kvalitní mikrovláknovou utěrkou. Na jeden díl stačí jedno až dvě stříknutí. Nadměrná aplikace je jen plýtváním produktu - méně je někdy více...

Pro maximální trvanlivost vosku doporučujeme následně vůz umývat produkty Optimum No Rinse - Mytí a lesk bez oplachu  nebo Optimum Autošampon.

jednoduchá aplikace i na mokrý vůz
minimální spotřeba při aplikaci
velmi slušná výdrž voskové ochrany
příjemná nevtíravá kokosová ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Velice jednoduchá a rychlá aplikace. Velmi solidní výdrž.

Za horkých dní je nutno pracovat opravdu po malých částech.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!