Optimum Revoluční přípravek na mytí vozu, který nahrazuje autošampon i autovosk zároveň. Stačí 7 l vody. Vůz se umyje jako šamponem a hned osuší. Není třeba po mytí oplachovat. více >>
Výrobce: Optimum

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Inovativní produkt který k legendárnímu Optimum No Rinse - Mytí a lesk bez oplachu přidává extra lesk a dlouhodobou ochranu špičkového vosku Optimum Car Wax. Zachovává obsah unikátních syntetických polymerů a přidává prvotřídní karnaubský vosk pro hluboký lesk a účinnou ochranu před UV zářením a povětrnostními vlivy.

Nyní můžete vůz umýt stejně snadným a rychlým způsobem jako s Optimum No Rinse - Mytí a lesk bez oplachu a zárověň aplikovat plnohodnotnou ochranu laku.

Nahrazuje autošamlon i vosk, nepotřebuje závěrečný oplach, zanechává vysoký lesk a účinnou ochranu. Umožňuje vůz umýt a zároveň během mytí navoskovat a to bez potřeby hadice, pouze s použitím cca 7 litrů vody. Snadno, rychle a legálně - kdykoliv a kdekoliv, například na ulici před domem, na zahradě, v zimě v garáži.

Je natolik sofistikovaný, že umožňuje začít mýt suchý vůz bez nutnosti předmytí. Pro maximálně šetrné mytí doporučujeme před mytím zvlhčit povrch tlakovým rozprašovačem (viz Návod k použití). I v případě extrémního znečištění, kdy je předmytí tlakovou vodou nevyhnutelné, stále těžíte z unikátních vlastností produktu: eliminace závěrečného oplachu, nižší riziko poškrábání, ochrana během sušení, konzervace laku a vysoký lesk.

Podrobnější informace a popis technologie, která se skrývá za výjimečnými schopnostmi výrobku jsou uvedeny v popisu originální verze přípravku Optimum No Rinse - Mytí a lesk bez oplachu.

Klíčové benefity:

 • Mytí a voskování v jednom kroku.
 • Úspora času a nákladů.
 • Nezávislost na hadici.
 • Maximální šetrnost.
 • Zásadně prodlužuje životnost vosků.
 

 


Návod k použití

Standardní postup

 1. Produkt nařeďte do vhodného kbelíku v poměru 30 ml na 7 litrů vody.
 2. K mytí je možné používat kvalitní molitanovou houbu. Pro maximální šetrnost k laku doporučujeme k mytí používat kvalitní utěrku z mikrovlákna s dlouhým vlasem. K sušení používejte vhodnou sušící utěrku z mikrovlákna.
 3. Utěrku či houbu namočte do připraveného roztoku a omývejte vůz, vždy díl po dílu (tedy např. střecha, jedny dveře, blatník, kapota apod.). Kontrolujte zašpinění mycí pomůcky a pravidelně ji máchejte v roztoku. Každý díl doporučujeme omývat dvakrát za sebou. Umytý díl ihned vytřete do sucha. Tímto způsobem umyjte celý vůz včetně skel a kol.

Tip pro maximálně šetrné mytí

 1. Před mytím povrch vozu nejprve zvlhčete pomocí rozprašovače. Připravte si roztok v běžné nebo mírně zvýšené koncentraci (cca 1 uzávěr do 1 - 1,5 l rozprašovače).
 2. Mezi postřikem a mytím nechejte přípravek cca. 1 minutu působit. Během této doby se přípravek naváže na lak, uvolní a obalí prachové částice a zajistí tak maximálně šetrné mytí.
 3. Poté umývejte běžným způsobem.

Další tipy

 • Mytí začněte střechou a postupujte směrem dolů. Tím zamezíte znovu namočení již umytých a vysušených dílů a předčasnému zasychání roztoku.
 • Každý díl myjte s přesahem, tím zamezíte zašpinění sušící utěrky o ještě neumytou plochou.
 • V případě předčasného zaschnutí roztoku na karoserii (například když myjete na přímém slunci) stačí plochu znovu omýt a ihned usušit.
 • V případě extrémě znečištěného vozu můžete předem smýt hrubé nečistoty hadicí či tlakovou vodou.
 • Pro středně velký automobil stačí jedna dávka (7 l). U většího vozu nebo při velmi silného znečištění doporučujeme připravit po spotřebování druhou dávku.
Ředění
1:250

Kvalitná technológia na umytie auta aj s leskom. Šetrí čas aj vodu. Určite odporúčam.

Žiadne

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Odporucam na umytie auta, ked clovek nema pristup k hadici. Funguje velmi dobre.

Nic

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

skvělé pro použití v zimních měsících,
po umytí zanechává krásný "wet look"


jen snad počáteční nedůvěra - ta ale po vyzkoušení opadne

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

- jednoduchá aplikace (nedokonale vysušený povrch není žádný problém)
- velice slušná výdrž vosku
- rychlost (za chvilku umyto, naleštěn ... více

- s některými druhy znečištění si neporadí

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Používáno v zimě místo myčky. Venku na sluníčku, dva kbelíky vody a auto bylo zase čisté a hlavně to chvíli vydrželo.

Nemůžu si stěžovat.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

umyje, snadná aplikace, trochu i odvod vody

čekal bych větší lubrikaci, vím že je to na lehké mytí ale přišlo mi to trošku horší jak modré onr, lesk jsem oproti modrému nepozoroval více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Další
Komentáře

Jiří

Dobrý den. Bude tento přípravek vhodný na mytí a odstraňování soli v zimě z auta?
Děkuji

Michal TimofejevAdministrátor |

Dobrý den, ano bude. Viz naše video, kde myjeme vůz od soli, uprostřed zimy: http://bit.ly/2xwH9Cc.

Další
Kontaktujte nás!