35 bodů do věrnostního systému

Optimum Sofistikovaná náhrada autovosku s dlouhodobou ochranou laku, vynikajícím leskem a pohádkově jednoduchou aplikací. Není co rozlešťovat - stačí nanést a jít. více >>
Výrobce: Optimum. Kód produktu: OPT_OOS_8

899 Kč S DPH

ks

Hyper koncentrovaná polymerová technologie z vývojových laboratoří firmy Optimum se okamžitě po nanesení na lak aktivuje a začně tvořit příčné vazby mezi poylmerovými řetězci. Během okamžiku se nosný roztok z povrchu odpaří a zanechává křišťálově čirý polymerový film, který poskytuje dlouhodobou ochranu laku a který překonáva tradiční vosky ve všech ohledech. Chrání před vlhkostí, znečištěním a UV zářením. Vyniká samočistící schopností ošetřeného povrchu a proto je vynikající i na ochranu kol.

Produkt je čirý před aplikací i po aktivaci na povrchu laku. Nezanechává absolutně žádné zbytky vyžadující rozleštění, žádné šmouhy. Nulové problémy se znečištěním plastových a gumových dílů - Opti-Seal naopak chrání i tyto díly.

Proces tvorby příčných vazeb trvá ještě několik hodin po aplikaci. Během této doby se lesk povrchu stále zvyšuje. Toto je patrné i pouhým okem.

Jen několik kapek produktu stačí na ošetření jednoho vozu - produkt se vyznačuje unikátně nízkou spotřebou 5 - 10 ml na celý vůz.

Klíčové benefity:

  • Robustní dlouhodobá ochrana laku.
  • Velmi rychlá a snadná aplikace - stačí nanést a odejít. Chrání i plastové lišty a pod.
  • Extrémě nízká spotřeba. Cenově atraktivní produkt.

Návod k použití

Produkt naneste na přiložený pěnový aplikátor (stačí 1 stříknutí) a roztírejte po povrchu laku navzájem kolmými (doporučujeme) či krouživými pohyby. Snažte se nanést v co nejslabší vrstvě - víc není potřeba. Produkt se po chvilce sám odpaří. Po několika minutách zkontrolujte povrch a případná místa s příliš silnou vrstvou, kde zůstávají patrné "mapy", lehce přetřete mikrovláknovou utěrkou.

Po 30 minutách doporučujeme aplikovat Optimum Instant Detailer, který je ideální používat pravidelně.

Produkt používejte velmi úsporně a aplikujte v co nejtenčí vrstvě. Víc není potřeba.

Objem
236 ml

jednoduchá a rychlá aplikace
velmi dobrý výsledný efekt

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Velmi jednoduchá aplikace
Krásný výsledný lesk
Nízká spotřeba

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!