hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5
Optimum

Pasta pro oživení laku. V jednom kroku lak hloubkově čistí, odstraňuje jemné škrábance a zanechává prvotřídní lesk a trvanlivou ochranu. Obnovuje barvu a jas laku. Velmi snadné a rychlé použití. Pro strojní i ruční aplikaci. více

Výrobce: Optimum

0 Kč s DPH
Není skladem Sledovat dostupnost
ks

Vynikající a snadno použitelný produkt "vše v jednom", který oživí lak v jednom kroku. Lak hloubkově vyčistí, dá mu perfektní lesk a zanechá polymerový ochranný vosk s několika měsíční trvanlivostí.

Po aplikaci je oživena barva, lak je krásně hladký, má vysoký lesk a je zakonzervovaný. Vůz jednoduše vypadá skvěle - s minimálním úsilím.

S pastou Optimum Poli-Seal se velmi snadno pracuje a vyznačuje se neuvěřitelně hladkým chodem leštičky a prakticky nulovou prašností. Není potřeba zakrývat lišty maskovací páskou. Je vhodná na všechny typy laků, lodní gelcoaty, polykarbonát a další hladké plasty.

Chemické čističe obsažené v produktu rozpouštějí a odstraňují polétavou rez, zbytky asfaltu a další organické znečištění. Mikroabraziva leští do perfektního lesku a v závislosti na tvrdosti laku dosahují minimální až střední korekce. Zoxidovaný lak, povrchové vlásečnicové škrábance a zmatnění (tzv. "vyšlehání") v důsledku mytí v automatických myčkách, to vše odstraněno i na tvrdých lacích. Obsažený polymerový vosk se navazuje k povrchu laku a zanechává oslnivý lesk a dlouhodobou ochranu.  To vše během jednoho kroku.

Doporučujeme i jako finalizační antihologramovou pastu jako finální krok po korekci laku hrubou pastou. I zde těžíte z nanesení polymerové ochrany v jednom kroku s leštěním.

Ideální pro pravidelnou péči o lak. Perfektní pro předprodejové zhodnocení vzhledu vozu. V tomto ohledu se jedná o produkt s bezkonkurenčním poměrem snadnost použití / výsledný efekt.

Pro leštičky i ruční aplikaci.

Klíčové benefity:

  • Nejrychlejší a nejjednodušší způsob jak zlepšit stav laku.
  • Prakticky nulová prašnost.
  • Dlouhodobá ochrana.
  • Skvělý poměr vynaložený čas / výsledek.

Návod k použití

Ruční aplikace

Malé množství produktu naneste na aplikátor či mikrovláknovou utěrku a krouživými či navzájem kolmými pohyby lak čistěte. Zbytek produktu nechte zavadnout a po zavadnutí rozleštětě mikrovláknovou utěrkou.Pracujte vždy po malých sekcích.

Aplikace leštičkou

Použijte leštící kotouč vhodný pro daný lak (měkký až střední). Leštičku nastavte na nižší rychlost (1000 - 1200 ot./min) a pracujte až téměř do zmizení produktu. Zbytek rozleštěte mikrovláknovou utěrkou.

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

KladyPoužívám na strojní lešténí (voskování) nového laku. Mám Fábii combi a balení 236 ml vydrží na čtyři použití (malá spotřeba). Super lesk a dlouhá výdr ...více

Zápory

Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)