Optimum Univerzální prostředek pro péči všechny pevné povrchy v interiéru vozidel - kůži, palubní desky a další plochy. Čistí, oživuje a chrání před znečištěním a UV zářením. více >>
Výrobce: Optimum

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Čistí, obnovuje a chrání povrchy z přírodní a umělé kůže, plastu, PVC a gumy. Sjednocuje vzhled povrchů.

Obsahuje vyvážený systém čističů, impregnačních látek, reaktivních polymerů a vysoce účinných UV filtrů, který obnovuje původní vzhled povrchů, zaceluje drobné škrábance a chrání před degradací vlivem slunečního záření. Ošetřené plochy získají přirozený vzhled, budou odpuzovat prach a budou zcela suché a velmi příjemné na dotek.

Přípravek je vhodný i pro ošetření a oživení lišt a dalších dílů z plastů v exteriéru vozidla a pro ošetření gumových těsnění, kterým vrací vláčnost, chrání před rozpraskáním a v zimě zamezuje přimrzání dveří.

Proč je tento přípravek ideální na plast i kůži zároveň?

Technologie zpracování přírodní kůže, prodělala v posledních desetiletích velký technologický pokrok. Téměž všechny kožené materiály jsou ošetřeny syntetickou vrstvou, která je chrání před poškozením a prodlužuje jejich životnost. Stejně tak plasty používané v interiéru jsou velmi sofistikované a stéle lépe imitují vzhled i omak kůže. A tak se oba materiály - přírodní kůže i plasty - vyznačují velmi podobnými nároky na údržbu.

Optimum Protectant Plus reflektuje nároky moderních materiálů. Na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů nezanechává nevhodný mastný a kluzký film, který způsobuje nepřirozený lesk a fungje jako magnet na nečistoty. Místo toho opět sází na syntetické polymery z vlastního vývoje. Má schopnost penetrovat a navazovat se k ošetřovaným povrchům a udržuje kůži vláčnou a chrání všechny povrchy  před poškozením a rychlým zenčištěním. Výsledkem je přirozený sametový vzhled a zcela suchý povrch.

Produkt můžete aplikovat na kombinované díly kůže / plast bez rizika zasažení nekompatibilního materiálu, jak je tomu v případě používání jednoúčelových produktů na plast a kůži. Je perfektní i na moderní lakované díly v interiéru, chrom, dřevěné dekory, LCD displeje i kryty přístojů. Vše zvládnete v jednom kroku a výsledek je PERFEKTNÍ! Interiér navíc bude velmi originálně a příjemně provoněn.

Poznámka: 500 ml balení je označeno jako Optimum Leather Protectant. Jedná se však o identický produkt.

Zaručujeme maximální spokojenost! Není univerzálnějšího produktu na ošetření povrchů v interiéru.

Klíčové benefity:

  • Naprostá univerzálnost.
  • Naprosto bezproblémová aplikace - kompatibilní se 100% povrchu - přírodní i umělá kůže, plasty, PVC, polykarbonát, lakované díly, dřevo, chrom.
  • Nízká spotřeba.

Návod k použití

Doporučený postup

Naneste na ošetřované plochy v tenké souvislé vrstvě a po několika sekundách přetřete suchou mikrovláknovou utěrkou. Tím zajistíte optimální a jednotnou vrstvu produktu.

Pro maximální výsledek doporučujeme před aplikací povrch vyčistit pomocí Optimum Power Clean.

Výsledek tohoto přípravku jsem tedy opravdu nečekal, velmi překvapil, na omak nemastný, jak u jiných světových výrobců a příjemný na dotek, pro "mě" p ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Příjemná nevtíravá vůně, zanechává na pohled "luxusní měkký" povrch. Dobře se pak z něj stírá prach.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Perfektní produkt co výborně funguje! netvoří lesk jako psí kule, ale příjemnou sytou barvu povrchu. Vůně je při aplikaci skoro až nepříjemná(pro něko ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Velmi universální připravek a krásně funguje.

Chtělo by to 5L baleni :)

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Další
Kontaktujte nás!