Optimum Protectant Plus - ošetření kůže a vnitřních plastů bez silikonu

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (14)Počet hvězdiček je 5 z 5

Optimum

Univerzální prostředek pro péči všechny pevné povrchy v interiéru vozidel - kůži, palubní desky a další plochy. Čistí, oživuje a chrání před znečištěním a UV zářením. více

Doprava a platba

od 489 Kč s DPH

Varianta neexistuje
ks
Optimum

Univerzální prostředek pro péči všechny pevné povrchy v interiéru vozidel - kůži, palubní desky a další plochy. Čistí, oživuje a chrání před znečištěním a UV zářením. více

Doprava a platba

Objem Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Optimum Protectant Plus - ošetření kůže a vnitřních plastů bez silikonu 500 ml Skladem 489 Kč

Čistí, obnovuje a chrání povrchy z přírodní a umělé kůže, plastu, PVC a gumy. Sjednocuje vzhled povrchů.

Obsahuje vyvážený systém čističů, impregnačních látek, reaktivních polymerů a vysoce účinných UV filtrů, který obnovuje původní vzhled povrchů, zaceluje drobné škrábance a chrání před degradací vlivem slunečního záření. Ošetřené plochy získají přirozený vzhled, budou odpuzovat prach a budou zcela suché a velmi příjemné na dotek.

Přípravek je vhodný i pro ošetření a oživení lišt a dalších dílů z plastů v exteriéru vozidla a pro ošetření gumových těsnění, kterým vrací vláčnost, chrání před rozpraskáním a v zimě zamezuje přimrzání dveří.

Proč je tento přípravek ideální na plast i kůži zároveň?

Technologie zpracování přírodní kůže, prodělala v posledních desetiletích velký technologický pokrok. Téměž všechny kožené materiály jsou ošetřeny syntetickou vrstvou, která je chrání před poškozením a prodlužuje jejich životnost. Stejně tak plasty používané v interiéru jsou velmi sofistikované a stéle lépe imitují vzhled i omak kůže. A tak se oba materiály - přírodní kůže i plasty - vyznačují velmi podobnými nároky na údržbu.

Optimum Protectant Plus reflektuje nároky moderních materiálů. Na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů nezanechává nevhodný mastný a kluzký film, který způsobuje nepřirozený lesk a fungje jako magnet na nečistoty. Místo toho opět sází na syntetické polymery z vlastního vývoje. Má schopnost penetrovat a navazovat se k ošetřovaným povrchům a udržuje kůži vláčnou a chrání všechny povrchy  před poškozením a rychlým zenčištěním. Výsledkem je přirozený sametový vzhled a zcela suchý povrch.

Produkt můžete aplikovat na kombinované díly kůže / plast bez rizika zasažení nekompatibilního materiálu, jak je tomu v případě používání jednoúčelových produktů na plast a kůži. Je perfektní i na moderní lakované díly v interiéru, chrom, dřevěné dekory, LCD displeje i kryty přístojů. Vše zvládnete v jednom kroku a výsledek je PERFEKTNÍ! Interiér navíc bude velmi originálně a příjemně provoněn.

Poznámka: 500 ml balení je označeno jako Optimum Leather Protectant. Jedná se však o identický produkt.

Zaručujeme maximální spokojenost! Není univerzálnějšího produktu na ošetření povrchů v interiéru.

Klíčové benefity:

  • Naprostá univerzálnost.
  • Naprosto bezproblémová aplikace - kompatibilní se 100% povrchu - přírodní i umělá kůže, plasty, PVC, polykarbonát, lakované díly, dřevo, chrom.
  • Nízká spotřeba.

Návod k použití

Doporučený postup

Naneste na ošetřované plochy v tenké souvislé vrstvě a po několika sekundách přetřete suchou mikrovláknovou utěrkou. Tím zajistíte optimální a jednotnou vrstvu produktu.

Pro maximální výsledek doporučujeme před aplikací povrch vyčistit pomocí Optimum Power Clean.