Orange Mamba – odolné jednorázové nitrilové rukavice

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (4)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -47% Výprodej
19 bodů do věrnostního systému

Black Mamba

Nejlepší nitrilové rukavice na trhu. Mimořádná odolnost vůči protržení, maximální chemická odolnost, špičkový komfort. více

Doprava a platba

Běžná cena 949 Kč. Ušetříte 47% (450 Kč) od 499 Kč s DPH

Varianta neexistuje
ks
Black Mamba

Nejlepší nitrilové rukavice na trhu. Mimořádná odolnost vůči protržení, maximální chemická odolnost, špičkový komfort. více

Doprava a platba

Velikost Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Orange Mamba – odolné jednorázové nitrilové rukavice S Skladem 499 Kč

Rukavice Orange Mamba jsou identické kvality, jako populární rukavice Black Mamba. Liší se pouze výraznou oranžovou barvou.

Nejlepší jednorázové nitrilové rukavice na trhu

Navrženy pro maximální odolnost

Byly vytvořeny v odpovědi na požadavky zákazníků, kteří potřebovali jednorázové rukavice s odolností rukavic pro opakované použití. Už nikdy nebudete muset během práce rukavice opakovaně měnit z důvodu protržení. Rukavice Orange Mamba byly vytvořeny pro ty nejtěžší pracovní podmínky.

Unikátní technologie

Rukavice Orange Mamba jsou vyrobeny z patentovaného materiálu Nitrex Polymer, který jim dává nevídanou tažnost a odolnost vůči protržení. Unikátní výrobní postup těchto rukavic spočívá ve fůzi dvou vrstev materiálu, což kromě zmíněné odolnosti přináší mimořádný komfort a snadné navlékání.

Celková síla materiálu převyšuje 6 mikronů, což je na míle vzdálené levným a nekvalitním nitrilovým či zdravotnickým rukavicím. Chemická odolnost je 3x vyšší než u latexových či vinylových rukavic.

Jemná textura povrchu Grip Rite zabraňuje klouzání a zajišťuje precizní kontakt a maximální cit v prstech.

Rukavice Orange Mamba jsou hypoalergenní, nepudrované a bez zápachu.

Výrazná oranžová barva

Rukavice Orange Mamba jsou oranžovou variantou oblíbených rukavic Black Mamba. Jsou vhodné pro běžné použití, ale i tam, kde je v souladu s bezpečnostními předpisy vyžadovaná výstražná barva.

Jedno balení obsahuje 100 ks rukavic.

Počet kusů v balení 100