Finish Kare 2180 – Ultra polymerový regenerační vosk

15 bodů do věrnostního systému

Finish Kare

Neabrazivní polymerový vosk, který aktivně regeneruje lak, odstraňuje oxidaci a akumulované nečistoty, chrání lak před povětrnostními vlivy a zanechává mimořádně hluboký lesk. více

Doprava a platba

389 Kč s DPH

Varianta neexistuje
ks
Finish Kare

Neabrazivní polymerový vosk, který aktivně regeneruje lak, odstraňuje oxidaci a akumulované nečistoty, chrání lak před povětrnostními vlivy a zanechává mimořádně hluboký lesk. více

Doprava a platba

Objem Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Finish Kare 2180 – Ultra polymerový regenerační vosk 473 ml Skladem 389 Kč

Polymerový tekutý vosk, který regeneruje a chrání lak.

Finish Kare 2180 je po mnoho let tajnou zbraní v našem arzenálu, bez které si nedokážeme představit jednu z našich specializací, péči o historická vozidla. Jeho mimořádné vlastnosti jej však činí ideálním pro péči o všechny laky bez rozdílu stáří a kondice.

Je vhodný pro pravidelnou péči o denně užívané vozy a především pak jako podklad pro další vosky včetně Big White - Hi-Temp Paste Wax. Finish Kare 2180 prodlouží jeho životnost a zlepší vzhled!

Odstraňuje akumulované nečistoty, asfalt a oxidaci. Penetruje do hloubky, regeneruje lak a vrací barvám jejich původní sytost. Zanechává hluboký mokrý lesk, který budí pozornost.

Chrání lak před sluncem, deštěm, UV zářením a dalšími atmosférickými vlivy. Má vysokou odolnost vůči agresivním látkám kyselé povahy (ptačí trus, hmyz, míza stromů atd.) a saponátům a velmi dobře snáší i vysoklé teploty.

Krásně hladký povrch skvěle odpuzuje vodu a nečistoty. Unikátní patentované antistatické složky podporují účinek hladkého povrchu a snižují ulpívání prachu. Ošetřený vůz tak zůstává déle čistý.

Pro značku Finish Kare je typické použití syntetických polymerů. Nanesená vrstva proto zraje několik hodin a postupně se zvyšuje lesk a hladkost povrchu.

Finish Kare 2180 Je vynikající na lak, chrom, karbon, sklo i plexisklo. Všechny tyto povrchy zbavuje oxidace a dlouhodobě chrání.


Návod k použití

Doporučený postup

 1. Vosk nanášejte vhodným pěnovým aplikátorem. Použití aplikátoru nebo utěrky z mikrovlákna zlepšuje čistící schopnosti vosku.
 2. Vosk nanášejte v tenké a souvislé vrstvě krouživými, nebo rovnoběžnými pohyby. V případě zoxidovaného, zanedbaného anebo zaneseného laku pracujte intenzivněji, abyste odstranili nežádoucí vrstvy.
 3. Nakonec nechte vosk cca 20 minut zavadnout. Doba schnutí je závislá na klimatických podmínkách, především teplotě vzduchu. Dobu nutnou pro zavadnutí poznáte tak, že se film vosku po přejetí prstem stírá do čista a nerozmazává se.
 4. Následně vosk rozleštěte vhodnou mikrovláknovou utěrkou do vysokého lesku.
 5. V případě potřeby celý postup opakujte.

Specifické vlastnosti

 • V závislosti na stavu laku penetruje Finish Kare 2180 do hloubky. První vrstva se proto může téměř vytratit. Teprve s opakovanou aplikací dalších vrstev dojde k nasycení a regeneraci laku a vosk začne zanechávat souvislý film jako běžné vosky.
 • Doporučujeme z počátku lak ošetřovat 1 x měsíčně, poté stačí k udržení perfektní kondice laku aplikovat 1 x za 3 měsíce.
 • Nechte vosk vyzrát nejméně 1 hodinu před aplikací dalšího produktu (vosku).

Poznámka

 • Vosk aplikujte pouze na čistý, suchý a ideálně dekontaminovaný lak.
 • Nikdy nevoskujte na přímém slunci nebo pokud je lak rozpálený.
 • Vosk nanášejte v co nejtenčí možné vrstvě. Silnější vrstva nezvyšuje kvalitu "navoskování", zvyšuje pouze dobu potřebnou pro zavadnutí vosku a spotřebu produktu a může znamenat obtížné rozlešťování. Méně znamená více.
 • Vyvarujte se nanesení vosku na porézní plastové díly.