Prima Slick – quick detailer s perfektním leskem a hladkým povrchem

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Prima

Luxusní detailingový sprej s vysokým obsahem polymerů, který zanechává krásně hladký povrch a hřejivý lesk. Neobsahuje silikony, netvoří šmouhy, má antistatické vlastnosti. více

Doprava a platba

0 Kč s DPH

Není skladem Sledovat dostupnost
Prima

Luxusní detailingový sprej s vysokým obsahem polymerů, který zanechává krásně hladký povrch a hřejivý lesk. Neobsahuje silikony, netvoří šmouhy, má antistatické vlastnosti. více

Doprava a platba

Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)

Varianta neexistuje

Jemně čistí a dává vysoký lesk a hladkost jakémukoliv povrchu.

Žádná značka autokosmetiky by dnes nebyla kompletní bez detailingového spreje (quick detaileru), tohoto praktického a všestranného pomocníka. Slick od značky Prima je prémiový detailer s vysokým obsahem polymerů, který budete milovat.

Prima Slick čistí

Odstraníte s ním zaschlé kapky či zapomenuté nečistoty po mytí. Používejte ho na setření prachu, otisků prstů nebo stop po dešti na jinak čistém voze. Je vynikající pro výstavy a autosalony. Skvělé lubrikační schopnosti chrání při čištění lak před poškrábáním. Antistatické složky snižují ulpívání prachu. Přípravek neobsahuje silikony a nezanechává šmouhy. Je vynikající i na čištění skla. Doporučujeme ho vyzkoušet na čištění brýlí či elektroniky.

Prima Slick dává lesk a hladkost

Pouhé nastříkání a rozetření dává nádherný hluboký a hřejivý lesk a zanechává příjemně hladký povrch. I bez voskování dosáhnete rychle díky Prima Slick skvělého vzhledu vozu. Po každém mytí obnovuje a zesiluje lesk a funkci libovolného vosku, včetně vosku na kola Prima Wheel Armour.

Prima Slick pomání při voskování

Nanesli jste příliš silnou vrstvu vosku? Nechali ho moc dlouho zavadnout? Použijte k jeho odstranění Prima Slick. Prima Slick můžete použít po aplikaci Prima Amigo a před aplikací vosku Prima Epic. Skvěle si s nimi rozumí!

Stejně jako ostatní výrobky z řady Prima, i Prima Slick úžasně voní.