RejeX – syntetický vosk skvěle odpuzující nečistoty

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Corrosion Technologies

Antiadhezní polymerová ochrana laku a dalších povrchů. Nahrazuje vosky, výrazně zamezuje ulpívání všech druhů nečistot včetně hmyzu, usnadňuje mytí. Dává brilantní hluboký lesk. více

Doprava a platba

0 Kč s DPH

Není skladem Sledovat dostupnost
Corrosion Technologies

Antiadhezní polymerová ochrana laku a dalších povrchů. Nahrazuje vosky, výrazně zamezuje ulpívání všech druhů nečistot včetně hmyzu, usnadňuje mytí. Dává brilantní hluboký lesk. více

Doprava a platba

Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)

Varianta neexistuje

RejeX je průzračně čirý ochranný polymerový film s extrémními antiadhezními vlastnostmi. Byl vyvinut pro U.S. Army na ochranu nátěrů vojenských proudových letadel před ulpíváním sazí, které napadají lak a způsobují korozi povrchu. Mezi velké odběratele patří i flotila U.S. Navy...

Dnes se RejeX používá pro ochranu laku a dalších materiálů jako účinnější a výkonnější alternativa k voskům. Poskytuje prvotřídní ochranu a lesk všem druhům vozidel od motocyklů po obytné vozy, je velmi oblíbený majiteli lodí a velké úspěchy slaví u provozovatelů letecké techniky.

Po nanesení vytváří vrstvu tenkou jen několik desetin mikronu, která velmi účinně odpuzuje vodu a všechny běžné zdroje znečištění - špínu, saze, brzdový prach, naftu a oleje, hmyz, ptačí trus, mízu ze stromů, pyl, minerály z trvrdé vody a asfalt. Poskytuje také nejvyšší možnou ochranu vůči škodlivému UV záření. RejeX je možné použít pro ochranu všech neporézních materiálů - lak, chrom a další kovy, hladké plasty včetně plexi a je možné jej aplikovat i na čelní sklo, kde odpuzuje déšť, sníh a námrazu a výrazně usnadňuje odstraňování zbytků hmyzu.

Může se nanášet ve více vrstvách s odstupem alespoň 4 hodin. RejeX má vyšší index lomu než vosky a dává laku hluboký sytý lesk, což je výrazně patrné především na tmavých a metalických lacích. RejeX převyšuje životnost konvenčních vosků o dlouhé měsíce.

Pro správnou funkčnost a trvanlivost je klíčová doba zrání, která činí 8 - 12 hodin po aplikaci v závislosti na vzdušné vlhkosti. Vyšší vlhkost akceleruje polymerizaci a urychluje zrání povlaku. Po tuto dobu je potřeba povrch chránit před působením vody, nečistot, saponátů atd.

Klíčové benefity:

 • Vynikající ochrana laku před povětrnostními vlivy a znečištěním.
 • Vynikající na kola, kde zamezuje ulpívání brzdového prachu a usnadňuje čištění.
 • Trvanlivost ochrany až 6 měsíců.
 • Snadná aplikace, velmi lehce se rozlešťuje.
 • Neobsahuje silikon, bezpečný pro lakovny.

Návod k použití

Doporučený postup

 1. Naneste pěnovým aplikátorem v souvislé a tenké vrstvě. Můžete nanášet i leštičkou. V tom případě se vyvarujte zbytečného tlaku.
 2. Nechte cca. 10 - 20 minut zavadnout.
 3. Následně vosk rozleštěte vhodnou mikrovláknovou utěrkou do vysokého lesku.

Tipy k aplikaci

 • Aplikujte na umytý a suchý lak zbavený kontaminace (asfaltu, zbytků hmyzu, vzdušné koroze) a oxidace.
 • Neaplikujte na slunci. Lak by měl být chladný na dotek. Příliš vysoká teplota povrchu způsobuje předčasné zaschnutí před dokončením procesu polymerizace a vazby k povrchu.
 • Pro správnou funkčnost a trvanlivost je klíčová doba zrání, která činí 8 - 12 hodin po aplikaci v závislosti na vzdušné vlhkosti. Vyšší vlhkost akceleruje polymerizaci a urychluje zrání povlaku. Po tuto dobu je potřeba povrch chránit před působením vody, nečistot, saponátů atd. Čím déle RejeX zraje, tím lépe funguje.