5 let zár.

299 bodů do věrnostního systému

Shine Mate Profesionálních orbitální leštička s kmitem 15 mm, určená pro použití kotoučů o průměru 150 mm. Profesionální design, špičkové zpracování a značková kvalita. více >>
Výrobce: Shine Mate. Kód produktu: SM_EX610-5/15

7 490 Kč S DPH

ks

Profesionální orbitální leštička s kmitem 15 mm a unašečem 125 mm

Nová řada profesionálních leštiček Shine Mate splňuje ty nejvyšší nároky na design, výkon, ergonomii a kvalitu zpracování.

Shine Mate je systém pro leštění autolaků tvořený vždy celkem leštička, unašeč a leštící kotouč. To, že Shine Mate (jako jediný výrobce) vyvíjí a vyrábí všechny tyto tři klíčové prvky vlastními kapacitami, umožnilo dokonalé sladění celku a nové orbitální leštičky se tak vyznačují perfektním vyvážením, velmi hladkým chodem a vysokým výkonem.

Co charakterizuje profesionální řadu orbitálních leštiček Shine Mate?

Originální design

Velká péče byla věnována vynikajícímu prvnímu dojmu. Leštičky mají velmi sympatické a funkční tvary, použity byly kvalitní materiály a zvolena byla optimální barevná kombinace - černé plasty nejsou náchylné k zašpinění, ovládací prvky v oranžové barvě jsou výrazné a dobře patrné.

Ergonomie

Skvělá ergonomie je tradičně silnou stránkou Shine Mate. Leštičky dobře padnou do ruky, mají malé rozměry a nízkou hmotnost. Štíhlé tělo a kompatní převodovka zajišťují snadnou a pohodlnou manipulaci. Gumový grip na krytu převodovky zvyšuje komfort obsluhy a poskytuje jistý úchop i zpocenou rukou.

Kvalita zpracování

Už na první pohled je patrná značková kvalita Shine Mate - vysoká kvalita materiálů, přesné odlitky, špičkové CNC opracování excentrického členu i závaží (oboje z ušlechtilé oceli), precizní chod spínače a voliče otáček, hladký rozběh, přesná regulace otáček a sametový chod.

Shine Mate EX610-5/15

Model EX610 je profesionální orbitální leštička s kmitem 15 mm, která je určená jako primární vysoce výkonná leštička. Je osazena unašečem o průměru 125 mm a je určena pro použití leštících kotoučů o průměru 150 mm.

Pokud hledáte maximálně univerzální leštičku s vysokým výkonem, ale lepší obratností než má model EX610-6/21, je pro Vás EX610-5/15 ideální volbou.

Excentrický pohyb znamená nulovou tendenci k tvorbě hologramů (stop po leštění rotační leštičkou) a žádné nebo minimální zahřívání laku.

Mnoho vozů současné produkce je opatřeno čirými laky, které nesmí být pro úspěšné leštění zahřáty. Orbitální leštičky s velkým a středním kmitem (21 a 15 mm) jsou jednoznačnou odpovědí na tento problém.

Výkonné orbitální leštičky, jakou je Shine Mate EX610, navíc umožňují s vhodnou vícerozsahovou leštící pastou leštit jednokrokově s perfektním výsledkem.

Typ leštičky
Orbitální
Příkon
500 W
Délka přívodní šňůry
5 m
Kmit
15 mm
Oscilační otáčky (kmitů / min.)
2500 - 5500
Doporučený průměr leštících kotoučů
150 mm

Perfektní vyvážení, výborně se s ní pracuje, dlouhý kabel.
Doporučuji

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Dobře padne do ruky
i po delším leštění z ní nebrní ruce (narozdíl od ERO600)
funkce rozběhu
přijde mi tišší než jiné leštičky
více

žádný

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!