Shine Mate Pěnový leštící kotouč s drážkovaným povrchem, který snižuje rozstřikování pasty a zahřívání laku. Tvrdá žlutá pěna vhodná pro agresivnější leštění a hrubé leštící pasty. více >>
Výrobce: Shine Mate

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu

ks

Tvrdý pěnový leštící kotouč.

Tento pěnový leštící kotouč je vyrobený ze žluté pěny T80, nejtvrdší v sortimentu Shine Mate určeném pro rotační leštičky.

Nejtvrdší pěna tento kotouč předurčuje pro použití s hrubými korekčními pastami pro opravu starších a poškozených laků. Vyšší zahřívání laku a větší tření znamená, že je třeba počítat s nutností dalšího leštícího kroku za použití měkčího kotouče a obvykle i jemnější leštící pasty.

I když jsou dnes na trhu výrazně tvrdší kotouče (například CarPro Flash Pad), je žlutá pěna Shine Mate T80 stále velmi dobrou volbou, protože umožňuje udržet teplotu laku pod kontrolou a nepřináší zhoršení komfortu vedení rotační leštičky.

Drážkovaný povrch Diamond

Pracovní strana kotouče je opatřena mělkými drážkami, které tvoří obrazec podobný diamantu. Tyto drážky snižují rozstřikování pasty na začátku leštícího cyklu a redukují teplotu laku na jeho konci.

Upínací strana je opatřena standardním suchým zipem.

Typ leštičky
Rotační

tento kotouč je z těch lepších, dobrá životnost

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kotouce shinemate spolu s lestickou pouzuvam jiz nejakou dobu a funguji vyborne,

Zivotnost by mohla byt delsi

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!