18 bodů do věrnostního systému

Shine Mate Prodloužení vřetene pro všechny rotační leštičky. Umožňuje bezpečné použití malých leštících kotoučů a leštění špatně přístupných míst. více >>
Výrobce: Shine Mate. Kód produktu: SM_ETS-80-14

469 Kč S DPH

ks

Prodloužená ruka Vaší leštičky.

Toto v dnešní době velmi žádané příslušenství se používá jako mezikus mezi vřetenem rotační leštičky a unašečem při použití malých leštících kotoučů.

Prodloužení vřetene je na jedné straně opatřeno vnějším a na druhé vnitřním závitem. V obou případech se jedná o standardní závit M14, který používají všechny rotační leštičky prodávané v Evropě. Díl je vyroben z jakostní oceli.

Lepší kontrola nad procesem leštění

Malé leštící kotouče o průměru 80 mm a menším se používají pro leštění vemi malých ploch a vyžadují tedy práci s chirurgickou přesností. Ve většině případů je však tento malý kotouč zakrýván tělem leštičky a Vy nevidíte to nejdůležitější - kde se zrovna pohybuje hrana leštícího kotouče.

Prodloužení vřetene od firmy Shine Mate zvýší rozestup mezi leštičkou a leštěnou plochou, takže Vy lépe vidíte místo, které právě leštíte. Leštění je mnohem preciznější a odpadá naprosto nepřípustná situace, kdy leštíte poslepu.

Snazší leštění spatně přístupných míst

Prodloužení vřetene najde uplatnění i při leštění velmi členitých a špatně přístupných míst, jako jsou zrcátka, prolisy, kola, prahy a podobně. Samostatnou kapitolou je leštění motocyklů.

Délka
80 mm
Kontaktujte nás!