Novinka

Shine Mate Unikátní leštící kotouč z pravé ovčí vlny s konstrukcí optimalizovanou pro orbitální leštičky. 100% přírodní ovčí vlna je nejúčinnější materiál pro leštění autolaků. více >>
Výrobce: Shine Mate

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Správná volba pro orbitální leštičky

Leštící systém Shine Mate

Tyto leštící kotouče byly navrženy a velmi pečlivě odladěny pro dokonalou souhru s profesionálními orbitálními leštičkami Shine Mate řady EX; jedná se tak o ucelený systém s maximalizovaným výkonem, spolehlivostí a komfortem obsluhy.

Jsou určeny pro leštičky EX610-6/21EX610-5/15EX605 a EX603.

Optimalizovaný design

Všechny hlavní aspekty byly přizpůsobeny specifikám orbitálních leštiček:

  1. Nová pěna s otevřenými póry, odolností proti přehřívání a vysokou tvarovou stabilitou.
  2. Nová generace suchého zipu a nová technologie laminace zaručuje optimální funkčnost suchého zipu po celou dobu životnosti leštícího kotouče.
  3. Středový otvor o průměru 22 mm snižuje náchylnost k zastavení rotace a zlepšuje výkon leštění (100 mm verze kotouče je bez otvoru).
  4. Zkosený profil umožňuje přesnější vedení u leštiček s velkým kmitem.
  5. Optimální hmotnost pro hladký a klidný chod leštičky.

Vlněný leštící kotouč

Tento leštící kotouč je unikátní tím, že je jako jediný vlněný kotouč na trhu navržen pro použití s orbitálními leštičkami s velkým kmitem.

V souladu s výše popsanými optimalizacemi byl zvolen menší průměr a nižší pěnové jádro pro maximální možné přiblížení se optimální hmotnosti a minimalizaci vibrací.

Použití tvrdé žluté pěny T80 pro pěnové jádro zvyšuje výkon kotouče na orbitálních leštičkách - ostatní vlněné leštící kotouče obdobné konstrukce totiž používají měkkou pěnu pro lepší ovladatelnost na rotační leštičce.

Výsledkem je jeden z nejúčinnějších leštících kotoučů určených pro orbitální leštičky. Spolu s vhodnou agresivní leštící pastou je určen k dosažení nejrychlejších výsledků a leštění silně poškozených laků.

Typ leštičky
Orbitální

za mně spokojenost

bohužel se mi rozpadl po pár leštěních s leštičkou Zentool 21

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!