18 bodů do věrnostního systému

SOFT99 Vysoce účinný aktivní čistič kol. Odstraňuje brzdový prach, špínu, asfalt a mastnotu. Čistí snadno a rychle. Bez nepříjemného zápachu. více >>
Výrobce: SOFT99. Kód produktu: S99_02046

459 Kč S DPH

ks

Čistěte kola rychle, snadno a - příjemně! SOFT99 Brake Dust Cleaner je komplexně zaměřený čistič kol, který výrazně zjednodušuje čištění kol a zlepšuje výsledky. Je vysoce efektivní při odstraňování zkorodovaného brzdového prachu, ale i dalších nečistot z povrchu kol, včetně špíny, asfaltu a mastnoty. Díky rychlým a snadno dosaženým výsledkům je práce s tímto čističem velmi příjemná. V neposlední řadě i proto, že na rozdíl od mnoha jiných čističů nemá žádný nepříjemný zápach.

Většinu znečištění odstraní zcela bez mechanického zásahu - stačí nastříkat na znečištěná kola, nechat chvíli působit a opláchnout tlakovou vodou. Jako u každého čištění však platí, že mechanické uvolnění nečistot výrazně zvyšuje efektivitu. Proto je spolu s přípravkem dodáván i malý, ale funkční a k povrchu kol šetrný pěnový kartáč. Pro náročnější zákazníky nabízíme excelentní kartáče značky EZ Detail.

Lahev je osazena pěnící tryskou, která zvyšuje účinnost a snižuje spotřebu přípravku.

Klíčové benefity:

  • Vysoce účinný, čistí bezkontaktně.
  • Bez nepříjemného zápachu.
  • 100% Made in Japan.
Objem
400 ml

- efektivita, čístící schopnost
- součástí balení pěnový váleček (kartáč)

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!