15 bodů do věrnostního systému

SOFT99 Super hydrofobní ošetření zpětných zrcátek. 100% účinnost znamená, že i za nejhustšího deště budou zrcátka zcela suchá a zajistí Vám bezpečnou viditelnost. více >>
Výrobce: SOFT99. Kód produktu: S99_04172

399 Kč S DPH

ks

Super vodoodpudivé ošetření zrcátek pro bezpečný výhled.

Glaco Mirror Coat Zero je unikátní přípravek z řady tekutých stěračů Glaco, který má 100% účinnost. To znamená, že na ošetřeném skle se neudrží absolutně žádná voda bez ohledu na sklon skla a rychlost jízdy. Funguje již od 0 km / h.

Voda, která přijde do styku s Glaco Mirror Coat Zero, okamžitě tvoří dokonale kulaté kapičky, které odskakují jako gumové balonky. Je to velmi zajímavá podívaná...

Pro své mimořádné vlastnosti je Glaco Mirror Coat Zero určen pro ošetření skel vnějších zpětných zrcátek, která udržuje i při prudkém dešti zcela suchá a bez kapek, které jinak znemožňují kvalitní a bezpečný výhled.

Tajemství zázračné účinnosti Glaco Mirror Coat Zero spočívá v mokroskopické 3D nano struktuře naneseného povlaku, která není pouhým okem viditelná, ale která zajišťuje super hydrofobní chování a odpuzuje vodu a nečistoty.

Přípravek je dodáván ve spreji, což umožňuje rychlou aplikaci silné a souvislé vrstvy, které je klíčová pro správnou funkci.

Daň za mimořádnou účinnost je nízká odolnost funkční vrstvy a je proto potřeba vyvarovat se jakéhokoliv kontaktu s ošetřenými zrcátky.

Jedno balení vystačí na ošetření cca 10 zpětných zrcátek.

Video:

Objem
40 ml

Skutečně umí co je psáno v popisku.
Naprosto žádná byť sebemenší kapička vody se na sklíčku neudrží- nikdy jsem nic podobného neviděl.
N ... více

Stříkání wapkou z blízka může vrstvu narušit, proto doporučuju kolem ošetřených zrcátek s wapkou opatrně a s rozumem, aby ošetření vydrželo a dělalo r ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Neuvěřitelný efekt

Preferoval bych aplikaci houbičkou

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Velmi povedený pomocník

Musí se dát pozor při mytí,protože jinak to jde rychle dolů.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!