30 bodů do věrnostního systému

SOFT99 Výsledek posledního vývoje firmy SOFT99, nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie. Vosk, jež má za cíl jediné: fascinovat leskem. více >>
Výrobce: SOFT99. Kód produktu: S99_00192

759 Kč S DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Prémiový vosk vyvinutý pro extrémní lesk.

Kiwami znamená v Japonštině extrémní, nejvyšší možný, konečný a v tomto případě je řeč o lesku. The Kiwami je vosk vyvinutý pro nejvyšší možný lesk, jaký lze dosáhnout současnými technologiemi.

Pokud patříte k těm, kteří v detailingu rádi objevují nové věci a stejně jako my neustále posouvají vzhled svého vozu dopředu, anebo jste úplný začátečník, který hledá ten nejlepší vosk hned pro začátek, nemůžete nevyzkoušet The Kiwami!

The Kiwami přináší novu dimenzi lesku a rozdíl, který je patrný na první pohled. Váš vůz bude fascinovat a přitahovat pohledy, přátelé se Vás budou ptát, co stojí za tak úchvatným leskem.

Zvolte správný model podle odstínu laku a nechte The Kiwami kouzlit:

  • The Kiwami Silver je tvrdý vosk určený pro stříbrné a metalické laky. Lak obživne, zrno bude na slunci krásně hrát, vůz získá ostrý, ale velmi plastický lesk.
  • The Kiwami Black je tvrdý vosk určený předevší pro černé, červené a tmavé laky. Lak získá magickou hloubku a iluzi mokrého povrchu.

The Kiwami dá každému laku úchvatný lesk, ale zároveň poskytuje ochranuvynikající vodoodpudivost a má dlouhou životnost (cca 3 měsíce).

Velmi lehce se roztírá, nepráší a snadno se rozlešťuje. Součástí balení je pěnový aplikátor a víčko pro bezpečné uchování aplikátoru (ochrana před prachem a znečištěním).Návod k použití

Doporučený postup

  1. Přiloženým, nebo jiným vhodným pěnovým aplikátorem naberte malé množství vosku. Aplikátorem stačí v plechovce lehce otočit, bez zbytečného tlaku.
  2. Vosk nanášejte v tenké a souvislé vrstvě krouživými, nebo rovnoběžnými pohyby.
  3. Nechte vosk cca 10 - 20 minut zavadnout. Doba schnutí je závislá na klimatických podmínkách, především teplotě vzduchu. Dobu nutnou pro zavadnutí poznáte tak, že se film vosku po přejetí prstem stírá do čista a nerozmazává se.
  4. Následně vosk rozleštěte kvalitní mikrovláknovou utěrkou do vysokého lesku.

Poznámka

  • Vosk aplikujte pouze na čistý, suchý a ideálně dekontaminovaný lak.
  • Nikdy nevoskujte na přímém slunci nebo pokud je lak rozpálený.
  • Vyvarujte se nanesení vosku na porézní plastové díly.
Objem
200 g

skvěle se sním pracuje, krásně voní ,vydrží i přes 2 měsíce pravidelného mytí a to dokonce práškovou myčkou

fussocoat je težký protivník :) ale syntetika vs. přirodní se nedá srovnávat

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Krásný efekt laku, snadná aplikace a rozleštění

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!