14 bodů do věrnostního systému

Mimořádně účinný pěnový čistič skla ve spreji. Jeden z nejoblíbenějších a nejuznávanějších čističů skla na americkém trhu. více >>
Výrobce: Sprayway. Kód produktu: SW_SW050

359 Kč S DPH

ks

Fantasticky rychlý a účinný pěnový čistič skla

Tento čistič skla od firmy Sprayway představuje naprostou špičku v oboru. O první místo v pomyslném žebříčku uznání a kvality se na americkém trhu dělí s čističem skla Stoner Invisible Glass, který rovněž najdete v našem sortimentu.

Americká firma Sprayway je pionýrem v oblasti výroby aerosolů, které nabízí již od roku 1947 a tento čistič skla je jejich stěžejní a nejslavnější výrobek. Za svůj věhlas svědčí mimořádné kvalitě. Vyzkoušejte ho, jsme přesvědčeni, že budete nadšeni stejně jako my.

Čistič ve formě aktivní pěny ulpívá na povrchu, kde uvolňuje i ty nejodolnější nečistoty. Odstraňuje mastnotu, po setření nezanechává šmouhy a absolutně žádné zbytky. Čistí tak dobře, že sklo po vyčištění "skřípe".

Původní retro design obalu odráží dlouhou historii produktu. Stejně tak originální klasická vůně, která nadále zpříjemňuje už tak jednoduchou a příjemnou práci s přípravkem.

Pro svoji vysokou účinnost, rychlé a bezproblémové použití je Sprayway Glass Cleaner oblíben nejen v oblasti péče o automobily, čištění budov a úklidu domácností, ale i v oboru sklenářství a zasklívání obrazů.

Je vhodný na okna, zrcadla, vitríny, skleněné desky stolů atd. Neobsahuje amoniak.


Návod k použití

Doporučený postup

  1. Před použitím důkladně protřepejte.
  2. Čistič nastříkejte přímo na sklo a nechte chvíli působit.
  3. Sklo otřete vhodnou mikrovláknovou utěrku složenou na čtvrtiny.
  4. Nakonec sklo vytřete dosucha suchou stranou utěrky.

Tipy

  • Pro čištění skla nepoužívejte papírové utěrky. Často obsahují změkčovače, které zanechávají šmouhy.
  • Nečistěte sklo na přímém slunci - vysoká teplota způsobuje odpaření čističe dříve, než stihnete setřít rozpuštěné nečistoty.
Objem
540 g

Perfektní čistící prostředek na skla, lehká aplikace, příjemná vůně

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Po nástřiku na okna se vytvoří pěna, která se po chvilce rozetře jemnou utěrkou a bez velké námahy vyleští do vysokého lesku. Odstraní nečistoty a nez ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!