Symplex Marine Pro Metal Restorer – vysoce výkonná leštěnka na kovy

Náš tip!
23 bodů do věrnostního systému

Symplex

Mimořádná leštěnka na kovy, která vyniká schopností velmi rychle odstraňovat i silnou vrstvu oxidace a zároveň leštit do bezchybného zrcadlového lesku. Perfektně funguje na všech kovech od hliníku přes barevné kovy až po nerez. Je vhodná pro ruční i strojní leštění. více

Doprava a platbaHmotnost: 0.3 kg

599 Kč s DPH

Varianta neexistuje
Symplex

Mimořádná leštěnka na kovy, která vyniká schopností velmi rychle odstraňovat i silnou vrstvu oxidace a zároveň leštit do bezchybného zrcadlového lesku. Perfektně funguje na všech kovech od hliníku přes barevné kovy až po nerez. Je vhodná pro ruční i strojní leštění. více

Doprava a platbaHmotnost: 0.3 kg

Objem Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Symplex Marine Pro Metal Restorer – vysoce výkonná leštěnka na kovy 473 ml Není skladem
Sledovat dostupnost
599 Kč

Ze zašlého kovu zrcadlový lesk snadno a rychle

Hledáte univerzální a všestranou leštěnku na kovy, která stejně bezvadně funguje na měkkých kovech i nerezu? Která rychle odstraní i silnou vrstvu oxidace, ale zároveň nezanechává škrábance a leští do zrcadlového lesku? Kterou můžete použít pro ruční leštění i s leštičkou? Už hledat nemusíte. Našli jsme ji za vás!

Vysoký výkon

Symplex Marine Pro Metal Restorer byl původně navržen pro nejtěžší práci při leštění a renovaci rozličných kovových dílů na jachtách a dalších plavidlech, kde vlivem mořské vody dochází k degradaci kovů velmi rychle. Symplex Marine Pro Metal Restorer si proto poradí i s tou nejtěžší oxidací rychle a s minimálním úsilím.

Zrcadlový lesk

Tradiční leštící pasty obsahují hrubé brusné částice, které zanechávají jemné škrábance a nedokonalý lesk. Symplex Marine Pro Metal Restorer je jiný. Využívá poznatky firmy Symplex z vývoje jednokrokových leštících past, díky čemuž je schopen odstraňovat i silné defekty a zároveň leštit do perfektně zrcadlového lesku. Například i silně zvětralý hliník či nikl vyleštíte do lesku jen těžko rozeznatelného od chromu.

Symplex Marine Pro Metal Restorer je vhodný i pro leštění citlivých povrchů, jako jsou poniklované výrobky (například střelné zbraně nebo starožitnosti), či šperky. Zčernalou vrstvu rozpouští chemicky, bez intenzivního drhnutí. Stačí nanést přípravek, pár sekund počkat a pak rozleštit utěrkou z mikrovlákna.

Jeho řídkou konzistenci oceníte při leštění šperků, protože nezanáší jemně členité povrchy.

Maximálně univerzální

Díky chytře navržené receptuře funguje Symplex Marine Pro Metal Restorer na všech kovech. Je vhodný pro péči o chrom, barevné a vzácné kovy (měď, mosaz, nikl, stříbro). Exceluje při leštění hliníku, který leští do zrcadlového lesku a perfektně odstraňuje skvrny a zašednutí z nerezu (například v kuchyni), kde mnoho jiných přípravků selhalo.

Je vhodný pro ruční leštění (doporučujeme používat s mikrovláknovou utěrkou) i pro použití s leštičkou, kdy díky jemnému složení a řídké konzistenci neškrábe, nevysychá a má velmi nízkou spotřebu.

Kde všude najde Symplex Marine Pro Metal Restorer uplatnění?

 • leštění chromových a hliníkových lišt
 • leštění hliníkových kol (leštěných límců)
 • leštění starožitností
 • čištění nerezových ploch a spotřebičů v kuchyni
 • čištění a leštění historických a střelných zbraní
 • leštění mincí
 • čištění a leštění šperků
 • čištění a leštění kontaktů v elektronice
 • a spousta dalších aplikací...

Návod k použití

 1. Před použitím důkladně protřepejte
 2. Pomocí hadříku či aplikátoru naneste malé množství přípravku na leštěný povrch.
 3. Nechte cca 15 - 30 sekund působit.
 4. Důkladně vyleštěte lemným hadříkem, ideálně mikrovláknovou utěrkou.
 5. V případě potřeby postup zopakujte.

Použití s leštičkou

 • Můžete použít pěnový, vlněný i mikrovláknový kotouč.
 • Postupujte analogicky k výše uvedenému postupu pro ruční leštění.