Náš tip!

Symplex Špičkový přípravek s keramickou technologií na ošetření všech vnitřních i venkovních plastů, kterým propůjčuje velmi sytou barvu a chrání je před povětrnostními vlivy. Zanechává 100% suchý povrch, který dlouhodobě odolává vodě a odpuzuje prach. více >>
Výrobce: Symplex

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Ošetření plastů s keramickou technologií.

Symplex Silex Ceramic Trim je unikátní krémový přípravek na ošetření všech typů plastů, který využívá nejnovější keramickou technologii Silex pro lepší vzhled, delší trvanlivost a vyšší voděodolnost ve srovnání s běžnými přípravky na ošetření plastů.

Pro vnitřní i venkovní plasty

Pro svoje unikátní vlastnosti je Silex Ceramic Trim stejně vhodný pro vnitřní i venkovní plasty. Chrání je před blednutím, stárnutím, praskáním a rychlým znečištěním.

Palubní deska a plastové díly v interiéru budou mít po ošetření homogenní vzhled a maximálně sytou barvu se sametovým leskem. Navíc budou odpuzovat prach, což usnadní následnou údržbu, pro kterou bude stačit už jen prachovka.

Plastové díly v exteriéru budou po ošetření vypadat jako nové, budou odpuzovat vodu a budou chráněny proti blednutí a praskání po dobu až 6 měsíců.

Dlouhá životnost a odolnost vůči vodě

Běžné přípravky pro ošetření plastů často vydrží do prvního deště, v mnoha případech dokonce stékají a zanechávají skvrny na laku. Odolnost vůči vodě při použití Silex Ceramic Trim zůstává stejná po dešti i po opakovaném mytí autošamponem.

Nemusíte bát ani skvrn na dveřním obložení, pokud zmokne během nastupování a vystupování za deště.


Návod k použití

Doporučený postup

  • Všechny povrchy nejprve vyčistěte vodou a vhodným čističem a nechte oschnout. Doporučujeme Symplex Solofix All Purpose Cleaner.
  • Před použitím důkladně protřepejte.
  • Pomocí utěrky z mikrovlákna naneste Symplex Silex Ceramic Trim v tenké a souvislé vrstvě. Snažte se přípravek dobře vetřít do materiálu.
  • Nechte cca. 5 minut zaschnout.
  • Případné přebytky setřete suchou utěrkou.

Když jsem viděl, že přípravek je šedá, taková hustší pasta, byl jsem zvědav jak bude fungovat. Aplikoval jsem na venkovní plasty pomocí aplikační hou ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (1) Ne (0)

Kontaktujte nás!