17 bodů do věrnostního systému

Symplex Skutečný produkt vše v jednom - odstraňuje škrábance, leští do vysokého lesku a nanáší ochranný vosk v jednom kroku. S pokročilou technologií abraziv Symplex. více >>
Výrobce: Symplex. Kód produktu: SYM_141-0004-CP

429 Kč S DPH

Upřesněte výběr produktu

ks

Účinná leštící pasta s voskem.

Symplex Ultra Polish UP3 je jednokroková leštící pasta s voskem. Na rozdíl od jiných obdobných výrobků je schopna odstranit i hlubší škrábance. Stejně jako leštící pasty řady Symplex X1 zanechává ohromující, perfektně ostrý a detailní lesk.

Vysoký korekční výkon a perfektní lesk

Symplex Ultra Polish UP3 je skutečná korekční pasta s přidanou ochranou laku. Škrábance odstraňuje, nikoliv zakrývá. V závislosti na tvrdosti laku je schopna eliminovat střední až větší poškození laku. Zanechává mimořádně kvalitní lesk, což je patrné především na tmavých lacích.

Ochrana laku

Obsahuje systém vosků a syntetických polymerů, které zvýrazňují výsledný lesk a poskytují ochranu laku. Nanášení vosku probíhá během leštění, prakticky v nulovém čase.

Pro maximální lesk a dlouhodobou ochranu laku doporučujeme následně aplikovat trvanlivý syntetický vosk Symplex P2 Paint Protector.

Vysoká produktivita

Symplex Ultra Polish UP3 je ideální produkt tam, kde je klíčová úspora času a nákladů. Čas a náklady šetří nejen tím, že spojuje odstranění škrábanců, finální lesk a ochranu do jednoho kroku, ale i jednoduchou aplikací; snadno se stírá a nešpiní plasty.

Pro maximálně efektivní práci doporučujeme používat s excentrickou leštičkou a tvrdým pěnovým kotoučem.

Návod k použití

Doporučený postup

  1. Použijte vhodný leštící kotouč a optimální množství leštící pasty.
  2. V počáteční fázi leštění vyvíjejte na leštičku dostatečný tlak.
  3. Tlak postupně snižujte.
  4. Leštěte až téměř do vymizení pasty.
  5. Setřete zbylý film a zkontrolujte výsledek.
  6. V případě potřeby celý proces zopakujte.

Tipy pro dobrý výsledek

Kontaktujte nás!