Akce -20%

9 bodů do věrnostního systému

The Rag Company Vysoce účinná sušící utěrka revoluční konstrukce. Suší rychleji, účinněji a šetrněji než běžné sušící utěrky. Špičková kvalita a dlouhá životnost. více >>
Výrobce: The Rag Company

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Utěrka pro rychlejší, důkladnější a šetrnější sušení vozu

Představujeme jednu z nejunikátnějších sušících utěrek, které kdy byly vyrobeny - Platinum Pluffle s revoluční konstrukcí Hybrid Weave, která spojuje výhody utěrek s dlouhým vlasem s utěrkami se zapletenou smyčkou (tzv. waffle).

Mimořádná účinnost

Mezi benefity této utěrky nepatří jen revoluční design, ale i naprosto mimořádná kvalita mikrovlákna korejské produkce. Dlouhá vlákna této utěrky se vyznačují mimořádnou savostí a schopností rychle odvádět vodu ze sušeného povrchu směrem do zapleteného (waffle) středu utěrky. Výsledkem je absorbční kapacita, která předčí ostatní prémiové sušící utěrky včetně výrazně dražších utěrek konkurenčních značek (dle interních testů The Rag Company). Utěrka Platinum Pluffle proto suší nejen rychleji, ale i důkladněji a nezanechává šmouhy.

Možnost ždímat

Díky své unikátní konstrukci a na rozdíl od drahých vysoko gramážních utěrek se Platinum Pluffle velmi snadno a účinně ždíme a po vyždímání nadále účinně suší. Můžete ji používat pořád a pořád dokola.

Po ukončení práce utěrka velmi rychle schne.

Špičková kvalita

Utěrka Platinum Pluffle je nejen účinná, ale také neobyčejně šetrná k laku. Její vlákna jsou velmi měkká a hladká a utěrka velmi dobře klouže po laku.

Nepouští chlupy, má velmi dlouhou životnost, snese několik stovek vyprání.

Sušící utěrka Platinum Pluffle od The Rag Company splní ty nejvyšší nároky na funkčnost a kvalitu.

Gramáž
400 gsm

Za ty peníze by to mělo být dobré,doporučuji všem.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Utěrka je jemná, lehká a tím i šetrná k laku auta. Pokud se nasaje tolik vodou, že již úplně nevysouší a zanechá větší mokré šmouhy, stačí vyždímat a ... více

Žádné

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

vyzkoušeno zatím jednou funkci plní jak má pohodlné sušení doporučuji nezanechavá čmouhy jemný a šetrný

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Výborně se s ní pracuje, je jemná, dobře saje vodu.

Žádný

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

auto skvěle vysuší,,, ikdyž se zdá být utěrka mokrá, stačí vyždímat a saje vodu dál, během chvilky auto naprosto suché, spokojenost

žádný

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Pěkně savá utěrka, jemný a hustý vlas. Ani po značném množství přání není znát úbytek kvality (po vyprání nutno vykartáčovat).

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Mala a tenka uterka
Rychle se umaci a je potreba vysusit uterku aby mela opet nejaky savy efekt (zdimani podle me zkusenosti nestaci)
více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Další
Správná péče o mikrovláknové utěrky

Správná péče o mikrovláknové utěrky

Vynález mikrovláknových utěrek přinesl revoluci v čištění a údržbě v domácnosti, průmyslu i v péči o vzhled automobilů. Bez mikrovláknových utěrek se dnes zkrátka neobejdeme. Používáme je při čištění, nanášení různých přípravků, leštění i sušení. Spousta lidí se ale o mikrovláknové utěrky stará nedostatečně, a tak si snižují nejen jejich účinnost a životnost, ale také zvyšují riziko poškrábání laku. V tomto článku se dozvíte, jak díky správné péči můžete prodloužit životnost utěrky a ušetřit si tak spoustu peněz.

 

 

Kontaktujte nás!