Jsme odborníci

Nejsme řadoví prodejci, ale opravdoví specialisté. Naší snahou je přinášet Vám bezkonkurenční spojení exkluzivního zboží a mimořádného know-how v oboru. Dokážeme poradit s výběrem a poskytujeme technickou podporu tak, abyste od nás dostali přesně to, co hledáte - výrobky, se kterými spolehlivě dosáhnete vytčených cílů.

Víme, co prodáváme

Stejně jako Vy se nespokojíme s informacemi uvedenými na etiketách a webech výrobců. Proto věnujeme mnoho času a energie tomu, abychom svůj sortiment znali co nejlépe - rozebíráme, testujeme, experimentujeme, výrobky denně používáme, když pečujeme o vozy našich zákazníků.

Jsme přímý dovozce

Jsme téměř vždy přímý dovozce značek, které prodáváme. To nám umožňuje být v úzkém kontaktu s výrobcem, mít nejlepší technické informace přímo od zdroje a mnohdy se podílet na vývoji nových výrobků. Významným benefitem je naše vlastní servisní středisko.

Svoji práci milujeme

To co děláme, děláme rádi a je to na nás vidět. Naše práce pro nás nepřestala být vášní a koníčkem a Vaše nadšení z výsledků, které jste s přispěním našich produktů a rad dosáhli, nás zavazuje. Vážíme si Vaší důvěry!