CarPro Vysoce výkonná leštící pasta určená především pro orbitální leštičky s velkým kmitem. Rychle odstraňuje i nejhlubší škrábance a zanechává bezchybný finiš. více >>
Výrobce: CarPro

Pro zobrazení ceny nejprve zvolte variantu
Upřesněte výběr produktu

ks

Konečně účinná leštící pasta!

Trápí Vás velká časová náročnost při leštění silně poškozeného laku? Stále nenacházíte tu pravou leštící pastu, se kterou byste byli schopni zvládnout práci v přijatelném čase? CarPro pro Vás má řešení!

Ideální pro orbitální leštičky

ClearCUT je vysoce výkonná korekční leštící pasta, která byla nově vyvinuta jako odpověď na nejpalčivější problém uživatelů (nejen) orbitálních leštiček s velkým kmitem: nedostatečnou korekční schopnost.

Receptura leštící pasty CarPro ClearCUT prošla velmi dlouhým a pečlivým vývojem, aby výsledný produkt dosahoval předem stanovených vlastností. Výsledkem je účinná leštící pasta, která pracuje při nízkém tlaku, což je optimální pro orbitální leštičky.

Rychlá, účinná a přesvědčivá

I ty nejhlubší škrábance budou doslova mizet před očima. Poté zůstane na laku dostatečně dlouho film mikroskopických abraziv a lubrikantů, který Vám umožní dokončit leštící proces až do téměř finálního lesku. CarPro ClearCUT nevysychá a výkonová rezerva této leštící pasty je stejně pozoruhodná, jako její účinnost.

Nepráší, nezanechává stopy po leštění (jemné škrábance ani mlhu) a neobsahuje absolutně žádné tmely - výsledek, který uvidíte po setření pasty, je trvalý. A když už se bavíme o stírání pasty, tak i zde budete spokojeni - CarPro ClearCUT není mastná a stírá se beze zbytku.

Maximální účinnost a schopnost rychle odstraňovat vady laku a stopy po broušení až do zrnitosti P1000, vysoká kompatibilita s různými druhy laků a přesvědčivé výsledky činí z CarPro ClearCUT jasného favorita.

Vhodný pro všechny typy leštiček a leštících kotoučů. Neobsahuje silikony, je bezpečná pro lakovny.


Návod k použití

  1. Použijte vhodný leštící kotouč a dostatečné množství leštící pasty.
  2. Rozetřete pastu v souvislé vrstvě.
  3. Leštěte na vyšší otáčky a s nízkým tlakem.
  4. Tlak postupně zvyšujte.
  5. Leštěte až téměř do vymizení pasty.
  6. Setřete zbylý film a zkontrolujte výsledek. Pro perfektní odstranění zbytků pasty doporučujeme použít inspekční sprej CarPro Eraser.
  7. V případě potřeby celý proces zopakujte.
  8. Pro perfektní finální lesk s maximální ostrostí obrazu následně použijte finální leštící pastu CarPro Reflect.

Tip od DetailingPro:

  • Nejste si jisti, zdali leštíte správně? Nejste spokojeni se svými výsledky či rychlostí práce? Přihlaste se do našeho Kurzu strojního leštění laku! Profesionály zdokonalíme, středně pokročilé vystřelíme do profesionální sféry, nováčky to naučíme. Nevěříte? Přesvědčíme Vás!

Rychle odstraňuje poškození laku,
vhodná i pro ruční leštění laku,
zanechává krásný lesk,
nemaskuje

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

tak tahle pasta mě fakt překvapila, leští rychle, snadno při nízkých otáčkách, pozor netlačit!!! a pozor na hrany je fakt brusná ale s výborným leskem ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Super pasta ,malá spotřeba ,krásně se stírá

nic

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Docela dobře odstraňuje,dá se s ní udělat hezký finish

Práší

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Další
Kontaktujte nás!