Jen málokterý milovník voňavého auta nezná oblíbené plechovky s kvádříky slisovaných přírodních vláken nasycených vonnými esencemi. A každý, kdo je zná, zná určitě jejich nepopulárnější variantu, vůni višní. Feral Organic přináší maximální kvalitu v podobě vonných esencí vyrobených ve Francii a je vybaven opravdu funkční regulátorem intenzity.

Rostlinná vlákna

Feral Organic je zapečetěná hliníková plechovka se třemi kvádříky slisovaných rostlinných vláken nasycených vonnou esencí. Po otevření plechovky se začne uvolňovat podmanivá vůně, která provoní interiér vašeho vozu či domova. A tato vůně se vzhledem k 3D struktuře absorbentu, na rozdíl od plochých visaček, uvolňuje po velmi dlouhou dobu až 60 dní.

Vonná esence vyrobena ve Francii

Renomované značky ztrácí důvěru zákazníků úsporami a snižováním kvality a trvanlivosti vůně. Feral Organic však nic nešidí a obsahuje poctivou dávku vonných esencí nejvyšší kvality, které jsou vyráběny ve Francii, světové velmoci parfémů.

Účinný regulátor

Velmi příjemnou vlastností osvěžovačů Feral Organic je kvalitně provedený regulátor vůně. Na rozdíl od řešení zaběhlých značek opravdu funguje těsní jak po obvodu plechovky, tak i po uzavření regulačních lamel. Váš osvěžovač vzduchu proto voní jen tehdy, kdy chcete a jen tolik, kolik potřebujete. Zbytečně tedy nevysychá, což prodlužuje jeho životnost.

Praktický tvar

Popularitu si voňavé plechovky vysloužily svým praktickým formátem, který je určený k umístění do držáku nápojů. Během jízdy proto pevně (a bezpečně) stojí na svém místě a nerozptyluje a nebrání ve výhledu, jako visačka na zrcátko.

Stejně praktické jsou i pro provonění interiérů domácností a kanceláří, protože nemusíte hledat vhodné místo k zavěšení. I přesto jsou plechovky Feral Organic opatřeny poutkem pro zavěšení, které se zkrátka může hodit.

Kupujte zde.